reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Shaer ja też mam ten problem z niedomykalnoscia zastawki mitralnej i teraz dołączył zespół wpw szybko się męczę czasami mam szybki puls 158 i mi się robi słabo biorę lek concor Cor na obniżenie pulsu kardiolog powiedział że po ciąży zrobi zabieg jak mi nie przejdą te objawy i będą mnie ciągle męczyć byłam w szpitalu Bielańskim w Warszawie powiedział lepiej żebym się zdecydowała na cc żeby powikłań nie było mogę skurcze serca dostać w czasie porodu sn

Problemy z zastawka są wskazaniem do CC.
Moja niedomykalność daje o sobie znać tylko w ciazy.Przez długie lata w ogole nie wiedziałam, że.mam.problem z sercem.Wlasnie w pierwszej ciąży wyszło.
 
reklama
Problemy z zastawka są wskazaniem do CC.
Moja niedomykalność daje o sobie znać tylko w ciazy.Przez długie lata w ogole nie wiedziałam, że.mam.problem z sercem.Wlasnie w pierwszej ciąży wyszło.
Mam niedomykalność trzech zastawek. Mogą być wskazaniem, zależy która grupa niedomykalności i jak wychodzi echo. Ale nie muszą - jak u mnie dzięki Bogu.
 
Na jaka długość kupowała? Chyba już większe? Na wiosnę?
Bo chyba dla bobasa na zimę zwykle koszulki mogą się podwijac. A spodnie z guzikiem uwierac dopóki nie chodzi. :)
No wielkie sa [emoji23][emoji23][emoji23] ale promo było to bralam, nawyzej beda dla drugiego syna hehehe. Od 74 rozmiaru w górę hehe
 
Czy któraś z Was korzystała z kosza Mojżesza? Ten który mnie interesuje ma 87cm w środku, myślicie, że wystarczy do ok 7-8miesiaca ?

Chcemy tez miec lozeczko , nawet mamy już materac wiec i tak kupimy lozeczko, le wymyśliłam sobie tak, że w sypialni naszej obok łóżka będzie kosz Mojżesza (łatwiej bedzie mi dziecko wyciągnąć, nie będę musiała tyle rzeczy w sypialni przestawiac, niby mam dużą sypialnie, ale mam juz tam szafę 3m, komode i ogromne łóżko wiec musialabym na pewno komode wynieść A łóżeczko i tak byloby w sumie trochę w przejsciu). Z kolei lozeczko byloby juz w pokoju dziecka. I tak wymyśliłam, że do tego łóżeczka dziecko przeniose jak wyrośnie z tego kosza, i spróbujemy, zeby spało juz u siebie oczywiście z elektroniczną niania (video). Czy to jest do ogarnięcia? Czy którejś mamie tak się udało?
Ja i mój brat od początku spaliśmy w innym pokoju. U męża w rodzinie wszystkie dzieci spały z mamą i to dość długo, a tata na kanapie... nie chcialabym tak.
U nas po pół roku wprowadziliśmy synka do pokoju obok. Nie miałam niani ani monitoringu. Spałam jak zając...spał tylko w spiworkach z rączkami wyciagnietymi, więc nie miałby czym się nakryć. I gdy nie spałam z dzieckiem (oprócz czasu zachorowań), ale to duże wyzwanie i poświęcenie by wstawać do każdego karmienia i odkładać do łóżeczka co kilka godzin. Bardzo bym chciała dać radę i tym razem, ale to się okaże. Dzieci są różne.
Jest duże prawdopodobieństwo że Tobie się to uda. [emoji4] Dużo też zależy od Ciebie.
 
Też się właśnie zastanawiam, jak rozwiązać problem mobilności po domu, bo sypialnia jest na 2 piętrze, a kuchnia na poziomie piwnicy, łóżeczka ani kołyski nie będę znosić po schodach dwa piętra, a szkoda mi było kupować kosz tylko na kilka miesięcy i tak nie wiem jak sobie z tym poradzić...
A taka gondolka nie jest ciężka do noszenia?
To wtedy polecam lezaczek tiny love, uzywany mozna kupic naprawdę tanio a jest lekki i wszedzie mozna z nim w domu sie przemieszczać
 
Któraś z Was pisała tu,ze miała zapalenie zatok. Obeszło się bez antybiotyku? Idę dziś do laryngologa. Jestem po nieprzespanej nocy. Prawa stronę twarzy mam obolała praktycznie cała (najbardziej martwi mnie ucho) i ta paskudna wydzielina z nosa...
 
Problemy z zastawka są wskazaniem do CC.
Moja niedomykalność daje o sobie znać tylko w ciazy.Przez długie lata w ogole nie wiedziałam, że.mam.problem z sercem.Wlasnie w pierwszej ciąży wyszło.
A ja się dowiedziałam 4 lata temu że mam ten problem z zestawka dwie poprzednie ciążę nosiłam do końca i rodzilam sn ale byłam młodsza dużo[emoji6][emoji846]
 
reklama
Do góry