reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Raczej nie, bo wzięłam 1 tabletkę 500 mg. Ale ja w ogóle nie zażywam przeciwbólowych, na uporczywy ból głowy wystarczy mi pół tabletki, to naprawdę teraz ból wysokiego kalibru. Myślę, że to może być zatoka, ale też mogło się zacząć coś gnoić koło dziąsła, bo mi one krwawią a ból nasila się po szczotkowaniu. Recepcja of kors nie odbiera.
Ból zatok jest bardzo silny, więc weź drugą tabletkę lepiej. Na pewno Ci nie zaszkodzi. Paracetamol stworzono po to, żeby ciężarne mogły go spokojnie brać [emoji6]
 
reklama
Dokładnie, ja jak miałam zapalenie zatok w 4 miesiącu ciąży to lekarz mówił że nawet 6-8 tabletek dziennie. Plus Sinupret 3x2 mi bardzo pomogło. Paracetamolu brałam mniej ale ten lek ziołowy był super. A nie mogłam nawet głowy schylic.
A jeśli to ząb to trzeba wyleczyć szybko.


Ból zatok jest bardzo silny, więc weź drugą tabletkę lepiej. Na pewno Ci nie zaszkodzi. Paracetamol stworzono po to, żeby ciężarne mogły go spokojnie brać [emoji6]
 
Zobacz załącznik 867786
Kupowałam ostatnio w hm, luźne przewiewne z przyszłościową gumką w pasie :) było -25% na szorty wiec już całkiem przystępnie wychodziły :)

Ja zamówiłam z New look szorty i 2 koszulki na zalando szorty za 39,50. W poniedziałek powinny być to dam znać... uwielbiam w tym sklepie darmowa dostawę o zwroty :) poza tym mam szorty z hm takie w błękitne paseczki (chodzę w nich na okrągło-dobrze,ze teraz wszystko szybko schnie).
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-06-16-09-21-39.png
    Screenshot_2018-06-16-09-21-39.png
    482 KB · Wyświetleń: 71
Ja zamówiłam z New look szorty i 2 koszulki na zalando szorty za 39,50. W poniedziałek powinny być to dam znać... uwielbiam w tym sklepie darmowa dostawę o zwroty :) poza tym mam szorty z hm takie w błękitne paseczki (chodzę w nich na okrągło-dobrze,ze teraz wszystko szybko schnie).
Wyglądają rewelacyjnie :-) Daj znać, czy pas nie wypada za wysoko. U nas musi być na samym dole i potem można wyglądać jak blokers [emoji1]
Z H&M ostatnio czekałam na dostawę bite 2 tygodnie, więc z nimi trzeba uważać, bo lato minie zanim coś wyślą...
 
Dużo krwi miałam a teraz takie brązowe,szyjka ma 4cm.twarda i zamknięta dzidzia wszystko ok,nie mam skurczy,brzuch już nie boli i czekam na obchód lekarzy.Rano zabrali mi mocz do badań krew i nawet próby wątrobowe będę miała.Wczoraj wieczorem rozmawiałam jeszcze z lekarzem i mam odpoczywać i co do sterydów to wrócimy do tematu podobno w poniedziałek...a ja myślałam że dziś wyjdę ze szpitala.
To dobrze, że się uspokoilo. Może to jdenorazowa akcja była.
 
Uroczyście informuję, że jestem "po" udanym teście obciążenia glukozą. Bez sensacji się obyło. W poprzedniej ciąży miałam kilka podejść ale jak widaćnie ma reguły bo dzisiaj było bez dyskomfortu. Nadrobiłam wątek, przeczytałam dwie babskie gazetki i minęło. Teraz muszę coś zjeść. Mąż dojedzie z Michaśkiem i lecimy wybierać panele.
 
Dokładnie tak.


Dwa slowa,.które sprawiły że poryczalam się obcej kobiecie przez telefon

'Kariotyp prawidlowy'
Masz wyniki aminopunkcjj???? Też się właśnie poryczalam cudownie nie pisze dużo bo jeszcze pracuje I czytam Was do poduszki A rano kończę ale czytam Was regularnie i nie ukrywam że czekałam na wiadomość od Ciebie.
CUDOWNIE !!!!!
 
Wyglądają rewelacyjnie :-) Daj znać, czy pas nie wypada za wysoko. U nas musi być na samym dole i potem można wyglądać jak blokers [emoji1]
Z H&M ostatnio czekałam na dostawę bite 2 tygodnie, więc z nimi trzeba uważać, bo lato minie zanim coś wyślą...

To typowo ciążowe spodenki wiec chyba nie powinno byc źle... no ale zobaczymy. Dam znać :)
 
Jestem w szpitalu na obserwacji i niby szyjka ok.krwawienie mija,ale lekarz chce profilaktycznie podać sterydy na szybszy rozwój płuc u dziecka i jestem zielona poprosiłam ,by jeszcze się wstrzymać i zobaczymy czy to krwawienie ustąpi....tak panicznie się boję bo już powiedziałam , jak tylko można to nie wezmę żadnych leków,bo już jedno dziecko ponospowe mam i do dziś rehabilituje więc dziękuję za tą wspaniałą moc nospy.... oczywiście na dzień dobry dostałam nospe a żadnych skurczy nie mam.Miałyście kiedyś taki steryd? są jakieś skutki uboczne?
Trzymam kciuki !
 
reklama
W lidlu 23.06 bodziaki na dlugi i krotki rekaw... za 50% ceny... kupuje sie 2 szt za 7.99 to dobra.cena...i spodenki 2 pary za 8.99... tania sobota w Lidlu

Link do: Gazetka promocyjna LIDL - twoja-gazetka.pl. str 35

Czego to nie zrobia by zwabic klienta w sovote...przed zamknieta niedziela do Lidla... jest walka o klienta.... ciekawe co na to biedrobka...az musze zajrzec do gazetki :)
Wow fajnie , a to tylko dziś? Czy jak im zostanie towaru to w poniedziałek będzie ta cena czy ta stara , wyższa?
 
Do góry