reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Na razie kazali mi czekac...

To tak z innej beczki: corka dzisiaj pierwszy raz spala w swoim lozeczku w pokoju z bratem. Dali rade :) Szuflade wywalilam na balkon, zeby sie wysmierdziala. Nowe meble to zdecydowanie antyjakosc zycia dla mnie, fuuuj ;)
 
Na razie kazali mi czekac...

To tak z innej beczki: corka dzisiaj pierwszy raz spala w swoim lozeczku w pokoju z bratem. Dali rade :) Szuflade wywalilam na balkon, zeby sie wysmierdziala. Nowe meble to zdecydowanie antyjakosc zycia dla mnie, fuuuj ;)
Spróbuj sie dopchac szybciej bo szkoda zebys tak.cos zlapala dodatkowo!
A jesli chodzi o nowe meble to ja uwielbiam ich zapach
 
Robilam 2 dni temu remament w szafie i na lato jak jest upal.... ( normalnie mam mniej wiecej rozmiar 36/38 ).....to z ciuchow zostaly mi 3 sukienki w ktore sie jeszcze mieszcze ....i zadna spodnica już... :( dramat ..a tak te 2 pary leginsow co w lidlu kupilam ...no ale za cieplo w nich teraz....i 2 pary dżinsow.. to też jak chlodniej bedzie.... czyli nie mam nic :((((
O tej porze roku ja gruba nie bylam... jutro jeszcze pojezdze i poszukam czegoś.... gdzie szukać?? H&m kuse wszystko... nic nie znalazlam dla siebie......i żeby tez milionow nie wydać

Kurde fajne by byly tez krotkie spodenki w gumke moze jakas.... bo ja czesto na plac zabaw chodze ..zeby moc siasc na piasek z dziećmi
Spodenki w h&m kupiłam mega mi służą granatowe.
 
Ja mam!! I go uwielbiam [emoji6]
A naparwde robilam dlugie poszukiwania i oczytalam sie o wszystkich wozkach miliarda opinii.

Jesli chodzi o gondole to nie uwazam zeby byla mala nie wiem ile dokladnie maja inne ale wiem ze porownywalam a spodziewalam sie duzego dziecka maz ponad 190 ja prawie 180.
Syn jezdzil do 6-7 mies, wiadomo ze na koncowce wykladal nogi do gory[emoji23] a od poczatku byl kawal chlopa i bardzo dlugi to mu zostalo ma ubrania 92 i wazy 14kg a ma 15mies.

Zwroc uwage ze gondola jest styropianowa lekka z specialna wentylacja ( nie rozumiem plastikowych gondol typu adamex itp)

W spacerowce jezdzimy oczywiscie caly czas, ostatnio wozil sie w niej moj 3 latni spory chrzesniak i calkiem calkiem takze poslozy nam dlugo

Spacerowka ma gleboki daszek super plus[emoji106][emoji106]
Zmiana kierunku jazdy przedem /tylem bardzo przydatne na poczatku ale i teraz jak spi syn w wozku to wole miec go przodem do siebie inaczej chyba bym go nie uspala.

Stelaz po zlozeniu drastycznie mniejszy od wiekszosci wozkow na rynku, kolka odpinasz jednym przycisnieciem. Dla nas to bylo wazne bo ja mam suzuki swift z naprawde malym bagaznikiem.

Kola mozna dokupic pompowane i tak zrobilismy i zalujemy bo jak zlapalismy gume to zmienilismy na te piankowe i nie widze zadnej roznicy.

Amortzatory adamexy i anexy maja lepsze ale zalezy co ci trzeba ja mieszkam w centrum miasta ale bardzo czesto moi rodzice na wsi ganiaja z nim na przelaj przez trawska i szutrowe drogi nie ma zadnego problemu daje swietnie rade

Material do czyszczenia w miare ok, wiadomo teraz syn jest w takim wieku ze wyczynia tam cuda wiec spacerowka jest caly czas z miliardem piachu brudna ale gondola jak nowa.

Duzo podrozujemy kilka razy lecial juz z nami samolotem i naparwde nie trzeba nam bylo zamieniac na zwykle parasolki bo jest zwrotny mega poreczny zgrabny

Koszyk na dole moglby byc wiekszy

No i jest poprostu ladny [emoji12] ja mam dokladnie ten
Zobacz załącznik 867719

Ja właśnie zastanawiam się między mutsy a cybexem priam. Czy ma ktoś cybexa i może coś na jego temat napisać?
 
Masz wyniki aminopunkcjj???? Też się właśnie poryczalam cudownie nie pisze dużo bo jeszcze pracuje I czytam Was do poduszki A rano kończę ale czytam Was regularnie i nie ukrywam że czekałam na wiadomość od Ciebie.
CUDOWNIE !!!!!

Wynik mam tylko przez telefon bo nie jest opisany tak, aby był do odbioru.Ma być w przyszlym tygodniu, ale i tak nie dam rady pojechać sama (50km w jedną stronę pociągiem z dzieciakami to masakra) tylko poczekam aż mąż przyjedzie i ruszymy razem.

Dziękuję za dobre słowa :*
 
Wynik mam tylko przez telefon bo nie jest opisany tak, aby był do odbioru.Ma być w przyszlym tygodniu, ale i tak nie dam rady pojechać sama (50km w jedną stronę pociągiem z dzieciakami to masakra) tylko poczekam aż mąż przyjedzie i ruszymy razem.

Dziękuję za dobre słowa :*
Wiem ci przeżywasz. Ja miałam genetyczne NIFTY jak odebrałam wynik to ryczałtem z 40 minut A w sumie to z dwa dni. Ciężko to sobie wyobrazić. Jak tylko pomyślę to dalej mam łzy w oczach ze szczęścia. Ciesz się i wynagrodz swojej córce wszystkie stresy. Rozdzial złych wiadomości został zamknięty na amen.
 
reklama
Jestem po wizytach,bylam w aptece. Na razie spróbuję zawalczyc plukankami zatok i ust. Mam recepte na antybiotyk, ale lekarz jakis taki nie przekonany, to nie wykupilam. We wtorek mam gina, niech ona sie wypowie. W pon ide do labu, chyba zroboe dodatkowo crp... I moze potem podejde do dentysty "swojego". Nawet nie wiedzialam, ze uslugi medyczne w sobotę sa takie slabe... Wyobrazcie sobie, ze ani dentysta, ani internista (podejrzewam ze to lekarz po studiach) nie umieli mi powiedzieć, ile paracetamolu moge wziac. W aptece powiedzieli "jak najmniej", ale ze dobowo max 4 tabletki.
 
Do góry