reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Robilam 2 dni temu remament w szafie i na lato jak jest upal.... ( normalnie mam mniej wiecej rozmiar 36/38 ).....to z ciuchow zostaly mi 3 sukienki w ktore sie jeszcze mieszcze ....i zadna spodnica już... :( dramat ..a tak te 2 pary leginsow co w lidlu kupilam ...no ale za cieplo w nich teraz....i 2 pary dżinsow.. to też jak chlodniej bedzie.... czyli nie mam nic :((((
O tej porze roku ja gruba nie bylam... jutro jeszcze pojezdze i poszukam czegoś.... gdzie szukać?? H&m kuse wszystko... nic nie znalazlam dla siebie......i żeby tez milionow nie wydać

Kurde fajne by byly tez krotkie spodenki w gumke moze jakas.... bo ja czesto na plac zabaw chodze ..zeby moc siasc na piasek z dziećmi
Zerknij na prywatnym watku, msue wrzucala link do sklepu gdzie fajne sukienki byly :)
 
reklama
Mam dylemat.. nie wiem co myslec... mialam dzis wychodne... mierzylam sukienke...
Ona jest ladna czy brzydka... na codzien czy raczej od swieta..czy na niedziele,???
Jechac jutro po nia czy darowac sobie...
Kompletnie nie wiem co o niej myslec..i nie wiem czy ona ladna czy brzydka.. kurde...pierwszy raz nie mam zdania....

Poprosze o kciuki w dol lub w górę...

Zobacz załącznik 867734 Zobacz załącznik 867735


Bardzo ładnie . Jedź kupuj i nie zastanawiaj się jak cena przystępna. Będziesz miała na wyjścia :-)

Edit: A nie cena wysoka ... 179 ... nie
 
Robilam 2 dni temu remament w szafie i na lato jak jest upal.... ( normalnie mam mniej wiecej rozmiar 36/38 ).....to z ciuchow zostaly mi 3 sukienki w ktore sie jeszcze mieszcze ....i zadna spodnica już... :( dramat ..a tak te 2 pary leginsow co w lidlu kupilam ...no ale za cieplo w nich teraz....i 2 pary dżinsow.. to też jak chlodniej bedzie.... czyli nie mam nic :((((
O tej porze roku ja gruba nie bylam... jutro jeszcze pojezdze i poszukam czegoś.... gdzie szukać?? H&m kuse wszystko... nic nie znalazlam dla siebie......i żeby tez milionow nie wydać

Kurde fajne by byly tez krotkie spodenki w gumke moze jakas.... bo ja czesto na plac zabaw chodze ..zeby moc siasc na piasek z dziećmi

Ja takie spodenki podkradłam mojemu P. :-D
Krótkie na gumke ale na tyle szerokie że nic mnie nigdzie nie uwiera :-D z Jego czasów jak jeszcze w kosza grał. Mają numer 10 i jakiś znaczek klubu hehe :-D
 
Moj co ma rok i 4 miesiace wazy 12 kg...i malo nosze....staram sie siadac na ziemie zeby sie tulil... ale raz dziennie sie zdarzy na 1 max 2 minuty ze go tule na stojac.....a 3.5 latka czasem tez dźwignie bo np chce na szybko mu stopy umyc jak wrocimy z dworu..chociaz moglabym to robic pod prysznicem..ale dluzej to trwa..

I jak mlodszy wchodzi po schodach na 1 pietro...a jestem zmeczona...i nie chce wchodzic 3 minut po ttch schodach
.to tez go czasem wniose.... ale czas odejsc id tego..tylko wchodzenie po schodach tak dlugo .czekanie na kazdym stopbiu tez męczy
No.ja na.drugie piętro i moja 1,5 roczna.sama wchodzi. Trwa to wiecznosc alr najczęściej mam.zakupy wiec wchodzi dzielnie sama.
 
Tak, mamy. Dzwoniłam, czy mogę przyjechać i mi powiedzieli, żeby po 8 dzwonić :]

@Szalona 29 Nic nie pomaga. Ani maść z lidokainą, ani paracetamol doustnie. Może trochę tantum verde, ale generalnie masakra jakaś jest. Marzę o antybiotyku, serio, szczególnie, że ciągle odkrztuszam flegmę. W ogóle może te zęby to od zatok (mam bardzo blisko).
A wzięłaś maksymalną dawkę paracetamolu (zazwyczaj to 2 tabletki)? Ja miałam właśnie zapalenie zatok szczękowych przez parę tygodni (zwlekali z antybiotykiem, a przeszło dopiero po nim). Bolało na środku policzka (wystarczyło tam delikatnie popukać i już wszystko czułam), nie mogłam jeść tą stroną, która akurat bolała bardziej (na zmianę). Oczywiście nie mogłam się też schylać, bo wtedy ból był koszmarny.
 
Robilam 2 dni temu remament w szafie i na lato jak jest upal.... ( normalnie mam mniej wiecej rozmiar 36/38 ).....to z ciuchow zostaly mi 3 sukienki w ktore sie jeszcze mieszcze ....i zadna spodnica już... :( dramat ..a tak te 2 pary leginsow co w lidlu kupilam ...no ale za cieplo w nich teraz....i 2 pary dżinsow.. to też jak chlodniej bedzie.... czyli nie mam nic :((((
O tej porze roku ja gruba nie bylam... jutro jeszcze pojezdze i poszukam czegoś.... gdzie szukać?? H&m kuse wszystko... nic nie znalazlam dla siebie......i żeby tez milionow nie wydać

Kurde fajne by byly tez krotkie spodenki w gumke moze jakas.... bo ja czesto na plac zabaw chodze ..zeby moc siasc na piasek z dziećmi
Nie masz w h&m mody ciążowej? Tsm.sa mega fajnr.spodenki dla ciężarnych. Ja ich nie kupie ze wzgledu na to ze.nosze te rajstopy kompresyjne i albo legginsy, albo dodatkowr rajty w ladnym brazie i spodniczka, albo dluga spodnica/sukienka...
 
A wzięłaś maksymalną dawkę paracetamolu (zazwyczaj to 2 tabletki)?
Raczej nie, bo wzięłam 1 tabletkę 500 mg. Ale ja w ogóle nie zażywam przeciwbólowych, na uporczywy ból głowy wystarczy mi pół tabletki, to naprawdę teraz ból wysokiego kalibru. Myślę, że to może być zatoka, ale też mogło się zacząć coś gnoić koło dziąsła, bo mi one krwawią a ból nasila się po szczotkowaniu. Recepcja of kors nie odbiera.
 
To ja tak z samego rana przymarudzę... mam już dość. Jak nie krwiak, to przeziębienie, a teraz potworny ból zęba/dziąseł, nigdy takiego nie miałam. Oczywiście schiz, że bakterie przenikną i zaraz urodzę. Czekam do godziny 8 i dzwonię po stomatologach, już mi słabo, jak widzę ofertę w moim wspaniałym wielkim mieście wojewódzkim. :( :( :(
Wyplucz szalwia pomaga na zeba
Ale jak.to zatoki to moze jedz dodatkowo na ip zeby cie lekarz obejrzal. Jesli odkrztuszasz flegme to moze ci ona z.zatok rzeczywisci splywac.
Sprobuj rozgrzac sol na.patelni i zawin w tetre jesli masz, albo w recznik i przykladaj tam.gdzie boli z pochylona glowa. Tylko nie za gorace
 
Ostatnia edycja:
Robilam 2 dni temu remament w szafie i na lato jak jest upal.... ( normalnie mam mniej wiecej rozmiar 36/38 ).....to z ciuchow zostaly mi 3 sukienki w ktore sie jeszcze mieszcze ....i zadna spodnica już... :( dramat ..a tak te 2 pary leginsow co w lidlu kupilam ...no ale za cieplo w nich teraz....i 2 pary dżinsow.. to też jak chlodniej bedzie.... czyli nie mam nic :((((
O tej porze roku ja gruba nie bylam... jutro jeszcze pojezdze i poszukam czegoś.... gdzie szukać?? H&m kuse wszystko... nic nie znalazlam dla siebie......i żeby tez milionow nie wydać

Kurde fajne by byly tez krotkie spodenki w gumke moze jakas.... bo ja czesto na plac zabaw chodze ..zeby moc siasc na piasek z dziećmi

IMG_1143.JPG

Kupowałam ostatnio w hm, luźne przewiewne z przyszłościową gumką w pasie :) było -25% na szorty wiec już całkiem przystępnie wychodziły :)
 

Załączniki

  • IMG_1143.JPG
    IMG_1143.JPG
    421,8 KB · Wyświetleń: 281
reklama
Do góry