reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mamusie mam do Was pytanie...te które mają małe dzieci ...nosicie je jeszcze i ile ważą, bo ja w nocy krwawiłam i tak się zastanawiam dlaczego skoro do tej pory nic ,a mam 24tc. Jestem 24/h z małym i ciągle na rękach i wszędzie mi ucieka muszę ciągle za nim ganiać.


Hmmm w nocy krwawiłaś ? Przepraszam za bezpośredniość ale czy miałaś sex ?
Jakiego koloru była ta krew bo to ważne..
I najważniejsze jedź do lekarza ... nawet jeśli ustało. To może być nic a może być zwiastun np. odklejającego się łożyska.
Jedź na usg sprawdzić.
Jeśli nosiłaś Dzieciaczki a nie miałaś sexu i na usg nic nie wyjdzie niepokojącego to np. mogą Ci dać luteine.
Ja bym to skontrolowała..
 
reklama
Która z Was ma wózek mutsy igo lub wie coś z własnego lub cudzego doświadczenia na jego temat? Nie mogę się z niego wyleczyć... i chyba już nie chcę... :) tylko za nim go kupię chcę poznać jak najwięcej opinii.
 
Która z Was ma wózek mutsy igo lub wie coś z własnego lub cudzego doświadczenia na jego temat? Nie mogę się z niego wyleczyć... i chyba już nie chcę... :) tylko za nim go kupię chcę poznać jak najwięcej opinii.

Bardzo mała gondola wewnątrz :) a weź pod uwagę, ze zima śpiworki przed nami, wiec szukam jak największej ;)
 
Która z Was ma wózek mutsy igo lub wie coś z własnego lub cudzego doświadczenia na jego temat? Nie mogę się z niego wyleczyć... i chyba już nie chcę... :) tylko za nim go kupię chcę poznać jak najwięcej opinii.

Moje dwie koleżanki maja spacerówki (siostrami są ), jedna z nich przesiadala się nią z anex cross. Obie zadowolone ;)
 
To mój wybrany wózek ma 76, poprzedni który miałam upatrzony tez tyle miał. Czytałam ze bez problemu da się długo przejeździć taka gondola. A ja to i tak chce w marcu przejść na spacerówkę wiec jak dla mnie to styknie

No własnie ja też się jakoś mocno nie upieram przy dużej gondoli, tzn wiadomo lepsza większa niż mniejsza. U nas jesienią i zimą naprawdę duży smog, więc wątpię żeby to były jakieś częste wyprawy (będziemy oczywiście korzystać ile się da).
 
Syn ma 11 miesięcy .od początku starałam się nie nosić. Teraz jak ucieka itd to muszę .Czasami mam dziwne uczucie brzucha i leżę. Waży ok 10.5 kg.

W szpitalu u mnie byli na odwiedzinach mąż, rodzice i 2 rodzeństwa ale nie na raz. Max 2 osoby razem. Obok leżała kobieta, do której przychodził mąż z 2 dzieci ale nie byli krótko więc dało się funkcjonować. My jak chodzilysmy się kąpać to jedna drugiej pilnowala bobasa, ona patrzyła i instruowala jak przebrać syna. Bo teoria teoria a praktyka swoją drogą :) do teraz mam z nią kontakt .:)
Mamusie mam do Was pytanie...te które mają małe dzieci ...nosicie je jeszcze i ile ważą, bo ja w nocy krwawiłam i tak się zastanawiam dlaczego skoro do tej pory nic ,a mam 24tc. Jestem 24/h z małym i ciągle na rękach i wszędzie mi ucieka muszę ciągle za nim ganiać.
 
reklama
Syn ma 11 miesięcy .od początku starałam się nie nosić. Teraz jak ucieka itd to muszę .Czasami mam dziwne uczucie brzucha i leżę. Waży ok 10.5 kg.

W szpitalu u mnie byli na odwiedzinach mąż, rodzice i 2 rodzeństwa ale nie na raz. Max 2 osoby razem. Obok leżała kobieta, do której przychodził mąż z 2 dzieci ale nie byli krótko więc dało się funkcjonować. My jak chodzilysmy się kąpać to jedna drugiej pilnowala bobasa, ona patrzyła i instruowala jak przebrać syna. Bo teoria teoria a praktyka swoją drogą :) do teraz mam z nią kontakt .:)
Mamusie mam do Was pytanie...te które mają małe dzieci ...nosicie je jeszcze i ile ważą, bo ja w nocy krwawiłam i tak się zastanawiam dlaczego skoro do tej pory nic ,a mam 24tc. Jestem 24/h z małym i ciągle na rękach i wszędzie mi ucieka muszę ciągle za nim ganiać.
 
Do góry