reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jestem w szpitalu na obserwacji i niby szyjka ok.krwawienie mija,ale lekarz chce profilaktycznie podać sterydy na szybszy rozwój płuc u dziecka i jestem zielona poprosiłam ,by jeszcze się wstrzymać i zobaczymy czy to krwawienie ustąpi....tak panicznie się boję bo już powiedziałam , jak tylko można to nie wezmę żadnych leków,bo już jedno dziecko ponospowe mam i do dziś rehabilituje więc dziękuję za tą wspaniałą moc nospy.... oczywiście na dzień dobry dostałam nospe a żadnych skurczy nie mam.Miałyście kiedyś taki steryd? są jakieś skutki uboczne?
 
Hmmm w nocy krwawiłaś ? Przepraszam za bezpośredniość ale czy miałaś sex ?
Jakiego koloru była ta krew bo to ważne..
I najważniejsze jedź do lekarza ... nawet jeśli ustało. To może być nic a może być zwiastun np. odklejającego się łożyska.
Jedź na usg sprawdzić.
Jeśli nosiłaś Dzieciaczki a nie miałaś sexu i na usg nic nie wyjdzie niepokojącego to np. mogą Ci dać luteine.
Ja bym to skontrolowała..
 
Bez sexu było,ale nosiłam małego cały czas i wieczorem bolał mnie brzuch ... leżę w szpitalu i do jutra mam zdecydować co do sterydy na przyśpieszenie rozwoju płuc dziecka...
 
Jestem w szpitalu na obserwacji i niby szyjka ok.krwawienie mija,ale lekarz chce profilaktycznie podać sterydy na szybszy rozwój płuc u dziecka i jestem zielona poprosiłam ,by jeszcze się wstrzymać i zobaczymy czy to krwawienie ustąpi....tak panicznie się boję bo już powiedziałam , jak tylko można to nie wezmę żadnych leków,bo już jedno dziecko ponospowe mam i do dziś rehabilituje więc dziękuję za tą wspaniałą moc nospy.... oczywiście na dzień dobry dostałam nospe a żadnych skurczy nie mam.Miałyście kiedyś taki steryd? są jakieś skutki uboczne?


W 24 tygodniu chce Ci sterydy podawać na szybszy rozwój płuc ??? Nie za szybko ?
Zapytaj go o to...
Dobrze a ustalił skąd krwawienie ? Dlaczego chce sterydy podawać... bo?
Odkleja się łożysko ? Co się dzieje ? Jaka jest diagnoza ? Jeżeli miałaś krwawienie np. z szyjki macicy z przemęczenia to powinni Cię podtrzymać na obserwacji dopóty dopóki nie przestanie i podać luteine.
Krwawienia z przemęczenia się zdarzają.
Podpytaj dlaczego aż sterydy chce Ci podawać ..
Jeżeli brzuch Cię już nie boli a bolał po noszeniu Dzieciątka. skurczy nie masz to ja bym zwyczajnie tej nospy nie wzięła....
Powiedz o tym lekarzowi .
Bidulko ...
Bądź dzielna i leż ... teraz trzeba Ci poleżeć...
 
Jestem w szpitalu na obserwacji i niby szyjka ok.krwawienie mija,ale lekarz chce profilaktycznie podać sterydy na szybszy rozwój płuc u dziecka i jestem zielona poprosiłam ,by jeszcze się wstrzymać i zobaczymy czy to krwawienie ustąpi....tak panicznie się boję bo już powiedziałam , jak tylko można to nie wezmę żadnych leków,bo już jedno dziecko ponospowe mam i do dziś rehabilituje więc dziękuję za tą wspaniałą moc nospy.... oczywiście na dzień dobry dostałam nospe a żadnych skurczy nie mam.Miałyście kiedyś taki steryd? są jakieś skutki uboczne?
Ja miałam, już tutaj pisałam kiedyś. Też wcześnie, około 26tc? U mnie okazały się podane na wyrost, lekarka spanikowala, a ja ufalam, że wiedza co robią.. Córka bardzo często ma teraz infekcje górnych dróg oddechowych i podejrzenie astmy. Pediatra i alergolog wiążą to właśnie z podaniem tego sterydu tak szybko. Zgdozilabym się na steryd jeśli ryzyko porodu przedwczesnego jest duże.
 
Bez sexu było,ale nosiłam małego cały czas i wieczorem bolał mnie brzuch ... leżę w szpitalu i do jutra mam zdecydować co do sterydy na przyśpieszenie rozwoju płuc dziecka...


Zanim podadzą steryd poproś jeszcze raz o USG. Czy jest zagrożenie jakiekolwiek porodu przedwczesnego ? Niech zrobią przepływy. Jak z łożyskiem?......
Czy pojawi się coś bo może po czasie od krwawienia jakiś krwiaczek cokolwiek.
?
...
Jutro jest sobota . Zrobią Ci USG ?
 
W 24 tygodniu chce Ci sterydy podawać na szybszy rozwój płuc ??? Nie za szybko ?
Zapytaj go o to...
Dobrze a ustalił skąd krwawienie ? Dlaczego chce sterydy podawać... bo?
Odkleja się łożysko ? Co się dzieje ? Jaka jest diagnoza ? Jeżeli miałaś krwawienie np. z szyjki macicy z przemęczenia to powinni Cię podtrzymać na obserwacji dopóty dopóki nie przestanie i podać luteine.
Krwawienia z przemęczenia się zdarzają.
Podpytaj dlaczego aż sterydy chce Ci podawać ..
Jeżeli brzuch Cię już nie boli a bolał po noszeniu Dzieciątka. skurczy nie masz to ja bym zwyczajnie tej nospy nie wzięła....
Powiedz o tym lekarzowi .
Bidulko ...
Bądź dzielna i leż ... teraz trzeba Ci poleżeć...

Podobno steryd ten daje się od 24 TC. Bo gdyby dziecko wcześniej się urodziło to będzie na tyle samodzielne by samo mogło oddychać.co do krwawienia to jutro będą wyniki i będę znała diagnozę.tyle mi teraz położna powiedziała.
 
reklama
Podobno steryd ten daje się od 24 TC. Bo gdyby dziecko wcześniej się urodziło to będzie na tyle samodzielne by samo mogło oddychać.co do krwawienia to jutro będą wyniki i będę znała diagnozę.tyle mi teraz położna powiedziała.


Ok. To w takim razie trzeba się uzbroić w małą cierpliwość. Trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo :-) masz tam jakieś miłe towarzystwo ?
 
Do góry