reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Serio ?! Ja na same pochlebne się natykalam w internecie :O


Najlepiej to i tak przejechać się do kilku salonie i na żywo zobaczyć
Hahahaha....no właśnie. Zobaczyć na żywo.... tal najlepiej. Ja jakiś czas temu oglądałam różne cybexy 4 rodzaje i zgupiłam [emoji12] najchętniej bym z tych 4 modeli zrobiła 1. W każdym jest coś co mi się bardzo podoba i oczywiście w drugą stronę.. coś czego nie mogę przeboleć że tak głupio zrobili...[emoji53] naprawdę mam dylemat z tymi cybexami...no już się bardzo nastawiłam, że to będzie ta firma.
 
reklama
Hahahaha....no właśnie. Zobaczyć na żywo.... tal najlepiej. Ja jakiś czas temu oglądałam różne cybexy 4 rodzaje i zgupiłam [emoji12] najchętniej bym z tych 4 modeli zrobiła 1. W każdym jest coś co mi się bardzo podoba i oczywiście w drugą stronę.. coś czego nie mogę przeboleć że tak głupio zrobili...[emoji53] naprawdę mam dylemat z tymi cybexami...no już się bardzo nastawiłam, że to będzie ta firma.

Ja kupuje baliosa M co o nim sądzisz ?;) ja jestem zachwycona wszystkim w tym wózku [emoji23]
 
U nas wozeczek będzie x Lander XQ po bratku.Ogolnie jestem z niego b zadowolona.Jest w zasadzie niezniszczalny i trzeba się mocno natrudzić żeby go "zajechać"
Nie jest może.taki designerski jak słynny quinny (który nawiasem mówiąc jest cholernie niefunkcjonalny) ale ja jestem zadowolona. Jest terenowy, ma duży kosz, amortyzację i porządne kółka.
Wcześniej miałam Jedo.Vedi, ale to już mega ciężki kloc.
 
reklama
Do góry