reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Może anex sport w takim razie ? Design ma super i pompowane koła z tego co kojarzę z każdym razie duże i wyglądają porządne a amortyzacja ponoć bajka ;)


Ja chyba się zdecyduje na czarnego cybexa
Czarny tez super [emoji4][emoji4][emoji173] myslalam o anexie ale nie ma super pochlebnych opini niestety :(
 
Witam w ten pochmurny dzień. W nocy po raz pierwszy czułam jak dzidziuś miał czkawke[emoji16]. Dziwne uczucie. Za każdym razem coś nowego odkrywam w tej ciąży [emoji4]. Z synem nie pamiętam czegoś takiego. Obczytalam neta i w 20 tc to już możliwe żeby odczuwać czkawke [emoji4].
Nie wiem co to pochmurny dzień od kilku tygodni [emoji1]
Ja witam bardzo słonecznie i życzę zmiany pogody [emoji6]
 
reklama
Do góry