reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witaj :) kiedy byłam ostatnio u lekarza? To Twoja pierwsza ciąża więc i ruchy możesz później odczuwać :) może zjedz coś słodkiego, połóż się na troszkę i przyloz rękę do brzucha - może poczujesz jakieś przemieszczenia :)
17 kwietnia ostatnia wizyta, polowkowe mam w ten czwartek :) serduszko malutkiej bije bardzo wyrazie, mam detektor wiec sprawdzam co kilka dni :) Sprobuje tego sposobu z czyms slodkim :)
 
reklama
Dziewczyny, podczytuje Was caly czas :) Dzis skonczylam pelny 20 tc i zaczynam 21, a ruchow nie czuje w ogole. To moja pierwsza ciaza, jestem mega szczupla, bo przy wzroscie 175 wazylam przed ciaza 52 kg, do teraz przytylam 2 kg. Zaczynam sie niepokoic :(
Spokojnie, tez jestem szczupla a nic nie czuje. Uspokojam sie u lekarza. Gin gada ze mlody kopie itp a ja i tak nic nie czuje. Chyba potrzebujemy konkretnego kopnięcia [emoji3]
 
U mnie tez tylko czereśnie, wiśnie niet, pod żadną postacią. Lody, jogurty, nawet wisniowka odpada [emoji14]

A ja będąc teraz na weselu naoglądałam się alkoholi pod różną postacią. Wiśniowka pigwowka. Bimber, różnego rodzaju nalewki domowej roboty. Wódka oczywiście. Różne piwa i te smakowe i .... NIC
zero nic mnie nie urzekło.
W sensie zero tęsknoty za Alko.


Może dlatego że była pyszna woda z cytryną i mietą.

Tylko KAWA.

Za kawa mega tęsknię.
Zrobiłam sobie jedną sypaną delikatną. Z mlekiem :-)
 
Moj synek ma sie dobrze. Wg moich obliczen i owulacji termin na 9.10, ale chlop rosnie jak szalony i nie termin juz na 2 października wychodzi. Apka mowi ze zaczelam 20tc a ginka ze 22tc hehe. Ale wszystko jest ok. Mlody odwrocil sie dupa o pokazal Pani doktor jaja [emoji23] caly tatus [emoji23][emoji173]
350g wazy
Cieszę się że wszystko dobrze [emoji4]. Chłop jak dąb [emoji4].
 
17 kwietnia ostatnia wizyta, polowkowe mam w ten czwartek :) serduszko malutkiej bije bardzo wyrazie, mam detektor wiec sprawdzam co kilka dni :) Sprobuje tego sposobu z czyms slodkim :)
W takim razie nie masz się co martwić :D jeszcze trochę i kopniaczki dadzą Ci się we znaki :)
 
A ja będąc teraz na weselu naoglądałam się alkoholi pod różną postacią. Wiśniowka pigwowka. Bimber, różnego rodzaju nalewki domowej roboty. Wódka oczywiście. Różne piwa i te smakowe i .... NIC
zero nic mnie nie urzekło.
W sensie zero tęsknoty za Alko.


Może dlatego że była pyszna woda z cytryną i mietą.

Tylko KAWA.

Za kawa mega tęsknię.
Zrobiłam sobie jedną sypaną delikatną. Z mlekiem :-)
No ja to kawę piję ostatnio codziennie, bo dużo lepiej się po niej czuję :)
 
reklama
Do góry