reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ale miałam dzisiaj sen normalnie jak się obudziłam to się sama śmiałam:laugh2:
Jakąś kobieta przetrzymywala mnie i męża w pokoju i na noc nam przyniosła taki duży zegar, ale taki żebyśmy nie mogli spać bo strasznie swiecil:-p więc ja wstałam i ją gonilam krzycząc za nią ty stara kórwo!!!
I się obudziłam:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ja też bez kawy z rana nie funkcjonuje. Czasem muszę jeszcze popołudniu jak czuję, że ciśnienie spada i głowa zaczyna boleć. Ale przed ciąża piłam nawet 5-6 [emoji14]
To jesteś taki kawolub jak ja :D ja niestety dużo pracowałam (taki charakter firmy - im więcej czasu tym większe zyski :)) więc bez kawy co godzinę max półtora ani rusz :D do godz 12 trzy mimimum [emoji14] jak zaszłam w ciążę musiałam się odzwyczajac oszukujac sama siebie herbata i inka :D
 
Ale miałam dzisiaj sen normalnie jak się obudziłam to się sama śmiałam:laugh2:
Jakąś kobieta przetrzymywala mnie i męża w pokoju i na noc nam przyniosła taki duży zegar, ale taki żebyśmy nie mogli spać bo strasznie swiecil:-p więc ja wstałam i ją gonilam krzycząc za nią ty stara kórwo!!!
I się obudziłam:laugh2::laugh2::laugh2:
Hahaha :D mi się dziś śniło ze ciotka się z wujkiem rozwiodla i wyszła ponownie za mąż a wujek dowiedział się o rozwodzie na jej nowym ślubie :D taki bezsens :)
 
reklama
Do góry