reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wiesz, to moja trzecia ciąża i mimo że sporadycznie czuje ruchy już dawno to nadal nie są codziennie :/ w poprzedniej ciazy już były w tym czasie regularne, ale pocieszam się tym ze wtedy więcej wypoczywalam i wsluchiwalam się w ciało a teraz przy 6 miesięcznym dziecku odpoczywam jak idę spać :D więc nie mam kiedy ich wylapywac. Takze nie martw się nie tylko Ty tak masz - to normalne :)
Dokładnie mam tak samo. W pierwszej czułam później bo w 18 tc ale były prawie od razu regularne. A teraz czułam już w 16 Ale nadal jak motylek. Nie mam czasu na spokojnie poleżeć i wsłuchać sie w ciało. Tymbardzej że mam problem, bo mój 10 miesieczniak ma fazę uciekania i plakania przy zmianie pieluchy więc się nieźle nagimnastykuje w ciągu dnia. :/
 
reklama
Dziewczyny, podczytuje Was caly czas :) Dzis skonczylam pelny 20 tc i zaczynam 21, a ruchow nie czuje w ogole. To moja pierwsza ciaza, jestem mega szczupla, bo przy wzroscie 175 wazylam przed ciaza 52 kg, do teraz przytylam 2 kg. Zaczynam sie niepokoic :(
 
reklama
Dziewczyny, podczytuje Was caly czas :) Dzis skonczylam pelny 20 tc i zaczynam 21, a ruchow nie czuje w ogole. To moja pierwsza ciaza, jestem mega szczupla, bo przy wzroscie 175 wazylam przed ciaza 52 kg, do teraz przytylam 2 kg. Zaczynam sie niepokoic :(
Witaj :) kiedy byłam ostatnio u lekarza? To Twoja pierwsza ciąża więc i ruchy możesz później odczuwać :) może zjedz coś słodkiego, połóż się na troszkę i przyloz rękę do brzucha - może poczujesz jakieś przemieszczenia :)
 
Do góry