reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja zaczęłam czuć ruchy 14 kwietnia. Mój mąż 8 mają. Teraz widac juz jak Szymek się rusza w brzuchu. Zwłaszcza rano i na wieczór. :)
U Ciebie też Szymek ? :-) :)

Poleciałam do lusterka sprawdzac czy mam te linię(bo przeciez już sobie nie zobaczę:rofl2: ),ale nie mam. Za to włoski na brzuchu są i generalnie częsciej depilator w ruch idzie bo jakos tak przyspieszył ich wzrost:errr:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja u siebie tez nie widzę tej lini ;p za to pępek mi sie "rozciąga" :p
Ooo właśnie na pępek wystający też liczyłam a tu nie wyszło ;) pępek co prawda się rozciągnął i została maleńka dziurka :) i tak lepiej to wyglądało niż u mojej szwagierki, której pępek całkiem znikną... Nie podobał mi się brzuch bez pępka :)
 
U Ciebie też Szymek ? :-) :)

Poleciałam do lusterka sprawdzac czy mam te linię(bo przeciez już sobie nie zobaczę:rofl2: ),ale nie mam. Za to włoski na brzuchu są i generalnie częsciej depilator w ruch idzie bo jakos tak przyspieszył ich wzrost:errr:

Tak. Szymon. Moje wymarzone imię od czasów liceum :) jakby była dziewczynka to byłaby spełnieniem marzeń o imieniu mojego Męża. Miała by na imię Łucja.:) tez mam śmieszne sterczace włoski na brzuchu,ale nic z nimi nie robie.
 
Tak. Szymon. Moje wymarzone imię od czasów liceum :) jakby była dziewczynka to byłaby spełnieniem marzeń o imieniu mojego Męża. Miała by na imię Łucja.:) tez mam śmieszne sterczace włoski na brzuchu,ale nic z nimi nie robie.
No to mamy juz dwóch Szymonów w wątku :D
Ja nigdy o Szymonie nawet nie pomyślałam,ale czasem tak jest,że imie po prostu przychodzi i do mojego niemęża przyszło :)
Ja depilatorem to nogi przede wszystkim bo wyrywania pod pachą czy wiadomo gdzie bym nie wytrzymała
 
No to mamy juz dwóch Szymonów w wątku :D
Ja nigdy o Szymonie nawet nie pomyślałam,ale czasem tak jest,że imie po prostu przychodzi i do mojego niemęża przyszło :)
Ja depilatorem to nogi przede wszystkim bo wyrywania pod pachą czy wiadomo gdzie bym nie wytrzymała
Tylko dziewczyny nie myślcie czasami żeby robic coś z tymi na brzuchu :) bo jest duże ryzyko ze po ciąży mogą większe odrosnąć. A zostawione powinny po ciąży wrócić do normalności.
 
Moj synek ma sie dobrze. Wg moich obliczen i owulacji termin na 9.10, ale chlop rosnie jak szalony i nie termin juz na 2 października wychodzi. Apka mowi ze zaczelam 20tc a ginka ze 22tc hehe. Ale wszystko jest ok. Mlody odwrocil sie dupa o pokazal Pani doktor jaja [emoji23] caly tatus [emoji23][emoji173]
350g wazy
 
Tylko dziewczyny nie myślcie czasami żeby robic coś z tymi na brzuchu :) bo jest duże ryzyko ze po ciąży mogą większe odrosnąć. A zostawione powinny po ciąży wrócić do normalności.
O widzisz,a ostatnio się zastanawiałam czy by ich nie potraktować depilatorem własnie bo mi tak dziwnie z nimi,ale jak mówisz,że znikna potem to ok :D
 
reklama
Moj synek ma sie dobrze. Wg moich obliczen i owulacji termin na 9.10, ale chlop rosnie jak szalony i nie termin juz na 2 października wychodzi. Apka mowi ze zaczelam 20tc a ginka ze 22tc hehe. Ale wszystko jest ok. Mlody odwrocil sie dupa o pokazal Pani doktor jaja [emoji23] caly tatus [emoji23][emoji173]
350g wazy
Super! Zuch chłopak :d
 
Do góry