reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja bym poprosiła przepis na ten chłodnik w tm :)

Działacie gorzej niż reklamy w tv - ciagle bym coś żarła. Bo jedzenia to już nie przypomina w moim wykonaniu :d[/QUOTE]

Chlodnik w termomiksie ale mozna zrobic tez blenderem:
Buraczki gotowane pakowane z Lidla ( chyba nie bedzie problemu bo jak widze dzis wszystkie tam chodzicie [emoji106][emoji12])
1 duzy jogurty naturalny
2 duze kefiry
Koper
Czosnek 2-4 zabkow ( jak kto woli)
Obroty 10, kilkanascie sekund i gotowe.
Mozna dodac pokrojona w koste rzodkiewke bezposrednio do talerza [emoji108][emoji108][emoji108][emoji108]
Trzymam w lodowce oczywiscie
 
reklama
5F33B56A-AE59-426A-9320-6B93732FEF73.jpeg
U mnie dziś dzień kuriera :-) :):-) :):-) :)
 

Załączniki

  • 5F33B56A-AE59-426A-9320-6B93732FEF73.jpeg
    5F33B56A-AE59-426A-9320-6B93732FEF73.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 375
Ja bym poprosiła przepis na ten chłodnik w tm :)

Działacie gorzej niż reklamy w tv - ciagle bym coś żarła. Bo jedzenia to już nie przypomina w moim wykonaniu :d
Chlodnik w termomiksie ale mozna zrobic tez blenderem:
Buraczki gotowane pakowane z Lidla ( chyba nie bedzie problemu bo jak widze dzis wszystkie tam chodzicie [emoji106][emoji12])
1 duzy jogurty naturalny
2 duze kefiry
Koper
Czosnek 2-4 zabkow ( jak kto woli)
Obroty 10, kilkanascie sekund i gotowe.
Mozna dodac pokrojona w koste rzodkiewke bezposrednio do talerza [emoji108][emoji108][emoji108][emoji108]
Trzymam w lodowce oczywiscie

No i stary leeeci do Lidla [emoji847][emoji16]
 
Uff, pocieszyłyście mnie z tym sikaniem! Wszędzie czytam, że niby w drugim trymestrze już kończą się te częste wizyty w toalecie i że wracają dopiero w trzecim, a ja właśnie dopiero od niedawna biegam siku 2-3 razy na godzinę! Aż się boję rachunku za wodę za jakiś czas;)
 
A ja mam wlasnie chwile dla siebie. Oproznilam zmywarke, moj drozdzowy chlebek z ziolami i czosnkiem wlasnie rosnie pod sciereczka za jakas godz bede go zajadala. A maz zabral mloda i poszli na.spacer. starsza oczywiście z kolezankami. A ja nogi do gory i sobie nadrobie posty, bo piszecie i pieszecie. Za tydz jade do Polski i nie bede miala czasu was czytac, bo roczek, komunia i droga wiec bede miala co nadrabiac
 
reklama
Uff, pocieszyłyście mnie z tym sikaniem! Wszędzie czytam, że niby w drugim trymestrze już kończą się te częste wizyty w toalecie i że wracają dopiero w trzecim, a ja właśnie dopiero od niedawna biegam siku 2-3 razy na godzinę! Aż się boję rachunku za wodę za jakiś czas;)
Ja mam bóle więzadeł ciągle i jak tylko cokolwiek mi się zgromadzi w pęcherzu, to zaczyna mnie wszystko jeszcze bardziej cisnąć i boli. Więc czasami już nie wiem, czy to parcie na pęcherz, czy bardziej ból mnie gania do toalety. Siostra mnie już nastraszyła, że muszę więcej pić i uważać na nerki, bo ona miała z nimi ogromny problem w ciąży. A ja bym mogła pół dnia nic nie pić i nie wiem jak się zmusić.
 
Do góry