reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja mam do Lidla daleko, ale moze maz po pracy zajrzy do swojego.
Troszke ubranek mam, kilku nawet nie nosze i nie bede nosila (zle sie czuje w takim kroju - moge oddac za kw) ale jedne leginsy czarne lub szare by mi sie przydaly...

Raczej porownujac do poprzednich ciaz, bruzszek wyszedl mi szybciej, ale na moje oko jest zdechdowanie mniejszy niz w pierwszej ciazy i ciutke mniejszy niz w drugiej.

Maluszek dal mi dzis popalic. Wrzeszczel strasznie od rana, a jak poszlam do lazienki nie wiem jakim cudem przysunal sobie moj talerz z obiadem i pozarl mi wszystkie ziemniaki. W dodatku gorace... Mam nadzieje ze nie bedzie go bolal brzuszek...
 
@ranny.ptaszek a mąż to chyba dawno sam z synkiem nie zostal i calym domowym balaganem? Nie wybierasz się na kawę,ciacho,fo fryzjera itd? ;)bo zdaje mi się,że masz ochotę :D[/QUOTE]

No wlasnie przydaloby sie... od tej mojej cholernej to do list puscila mi sie krew z nosa i brzuch twardy boli... ale posprzatane wszystko oporcz balkonu ktory maz dostanie w nagrode po pracy [emoji12]
Z kefirami dostal taka reprymende ze mi przywiozl w trakcie pracy bo od rana marzylam o chlodniku [emoji38]

Jutro mam lekarza o 14 jak puszcza mnie calkiem te zatoki to umowilam sie z kumpela idziemy do douglasa na zakupy bo musze kompakt z filtrem chemicznym kupic na te slonce cholerne bo bede cala w plamach, wyszla mi mala na policzku z poprzedniej ciazy jak bylismy na la palma mimo ze kapelusz non stop i spf 50. A na dloniach od spacerow z synem teraz mi wyszlo duzo takich malutkich ... strzezcie sie slonca dziewczyny i pamietajcie o spf !!!
 
Ja już odliczam godziny do jutrzejszej wizyty ♡ już się wydepilowalam, samoopalacz mnie opala. Jutro pozostaje odświeżenie :-D. Ale powiem Wam że mam stres. Już nie mogę doczekać się zobaczyć mojego dzidziusia. Ciekawe na kiedy będę miała połówkowe :sorry2:

Tez mam jutro [emoji12] ale jeszcze nie kosiłam ogarne sie rano. Na ktora masz ?? Ktory tc?
 
a właśnie, mi lekarz wczoraj na wizycie kategorycznie zabronił jazdy na rowerze, ciężkiego wysiłku fizycznego i długich spacerów, zalecił barnie raz na tydzień probiotyków dopochwowych, polecił basen ale z wodą ozonowaną, nie chlorowaną, no i na tę nieszczęsną opryszczkę dał 5x1 heviran na 5 dni
no i witam się w 18tc <3
Cos ci dolega, ze takie zalecenia? Zastanawiam sie czemu spacery nie.
 
Czy któraś z Was ma też tak jak ja pęcherz wielkości orzeszka? Co chwile latam do WC, bo wydaje mi się że zaraz pekne. Przed wyjściem to 3x chodzę siku bo inaczej po przejściu 100 m od razu muszę wracać. Koszmar!
 
@ranny.ptaszek a mąż to chyba dawno sam z synkiem nie zostal i calym domowym balaganem? Nie wybierasz się na kawę,ciacho,fo fryzjera itd? ;)bo zdaje mi się,że masz ochotę :D

No wlasnie przydaloby sie... od tej mojej cholernej to do list puscila mi sie krew z nosa i brzuch twardy boli... ale posprzatane wszystko oporcz balkonu ktory maz dostanie w nagrode po pracy [emoji12]
Z kefirami dostal taka reprymende ze mi przywiozl w trakcie pracy bo od rana marzylam o chlodniku [emoji38]

Jutro mam lekarza o 14 jak puszcza mnie calkiem te zatoki to umowilam sie z kumpela idziemy do douglasa na zakupy bo musze kompakt z filtrem chemicznym kupic na te slonce cholerne bo bede cala w plamach, wyszla mi mala na policzku z poprzedniej ciazy jak bylismy na la palma mimo ze kapelusz non stop i spf 50. A na dloniach od spacerow z synem teraz mi wyszlo duzo takich malutkich ... strzezcie sie slonca dziewczyny i pamietajcie o spf !!![/QUOTE]

Ja bym poprosiła przepis na ten chłodnik w tm :)

Działacie gorzej niż reklamy w tv - ciagle bym coś żarła. Bo jedzenia to już nie przypomina w moim wykonaniu :d
 
Czy któraś z Was ma też tak jak ja pęcherz wielkości orzeszka? Co chwile latam do WC, bo wydaje mi się że zaraz pekne. Przed wyjściem to 3x chodzę siku bo inaczej po przejściu 100 m od razu muszę wracać. Koszmar!

To nie kwestia wielkości pęcherza tylko ucisku już :D poza ciąża łazienkę odwiedzałam dwa razy dziennnie. Teraz ledwo wyjdę i zamknę za sobą drzwi do łazienki to znów mi się chce :D
 
reklama
Do góry