reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A ja się starałam długo , już w sumie zawsze ok 5 dni ciężkiej pracy z mężem hahaha, bo 3 dni przed i do 2 dni max po owulacji która była monitorowana przez kilka dobrych miesięcy .... więc ja mam loterię odnośnie płci ... Nie chciałam ryzykować tylko z sexem przed owulacja na dziewczynkę bo może plemniki były słabe i nie dozylyby do owulacji.... Czas pokaże
Rozumiem...my jka sie staralismy
To od skonczenia okresu..codziennie...czasem 1 dzien przerwy robiliśmy..tak przez 8~ 9 dni....
A teraz to wpadka... 4 dni przed.... ale cieszymy się
 
reklama
Strasznie dużo Was i się gubię...

Mój mąż jest zły, bo wie , że będę się zadręczać, a on znów jest kiepski w pocieszaniu i okazywaniu uczuć (nie wyniósł tego z domu, choć i tak jest lepiej niż było) i czuje się bezradny aczkolwiek już mnie przed OLXem przestrzegał...Po prostu zawsze ma racje....

Ktoras z Was pytała o hand made ale strasznie się już gubię...
Robię lalki, misie i inne takie na szydełku.Kiedys tkalam i haftowalam, ale dzis już tylko sporadycznie, zostało mi szydełko.
 
Ja tego nie ogarniam. Non stop coś jecie o jedzeniu piszecie zdjęcia dostajecie A jedna laska lepsza od drugiej i tylko narzekanie że brzuchu duże ale chyba w waszych głowach ja już kładę się głodna spać bo boję się zatuczyc i i tak mi prawie 2 kg już weszło A do drobnych to ja nie należę gdzie tu sprawiedliwość????
Idę się wody napić i spać ;-)
Brzuchy duże bo w ciąży jesteśmy:)
I właściwie kiedy na zachcianki sobie pozwalać jak nie teraz:D
Ja też drobna nie jestem,ale dziś się okazało,że wróciłam do wagi sprzed ciąży,a brzuch taaaaki :D i dumna z tego jestem
Dokladnie tak :)
Co chwila ktos jakas pojedyncza informacje dodaje... edytowanie 5 razy dziennie posta.... nie mam tyle czasu.... raz w tyg tak :) cierpliwości
Ja jestem bardzo cierpliwa:) ktoś zapytał,odpowiedzialam,mmoże tylko źle oznaczylam dziewczyne.
Dla mnie te listy są ok,ale nie najważniejsze więc luz...
A mój niemąż jaki dumny na usg był, gadał przyrodzenie solidne to po tatusiu :tak: Haha
:laugh2: jak mój
I w takim momencie sie ciesze, ze wieczorami zamieniam sie dzikiego zwierza-leniwca [emoji41] zjadlabym vifona, ale lenistwo wygrywa, wiec wyciagne tylko reke po wode [emoji23]
A mnie sie w ciąży zrobiło tak,że nie ma sily...jestem glodna i muszę zjeść TO. Zamienników nie uznaje:errr: dumna to z tego nie jestem
 
Skoro w temacie zupek chińskich: znacie sałatkę z zupek chińskich? Jest świetna i była u nas kiedyś hitem na wszystkich imprezach rodzinnych :-)
Ja znam i uwielbiam :) tzn uwielbiałam, raz dodałam za dużo przypraw i mnie odrzucilo totalnie.. narazie nie odwazylam się zrobić ponownie :)
 
reklama
Do góry