reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Strasznie dużo Was i się gubię...

Mój mąż jest zły, bo wie , że będę się zadręczać, a on znów jest kiepski w pocieszaniu i okazywaniu uczuć (nie wyniósł tego z domu, choć i tak jest lepiej niż było) i czuje się bezradny aczkolwiek już mnie przed OLXem przestrzegał...Po prostu zawsze ma racje....

Ktoras z Was pytała o hand made ale strasznie się już gubię...
Robię lalki, misie i inne takie na szydełku.Kiedys tkalam i haftowalam, ale dzis już tylko sporadycznie, zostało mi szydełko.
Wrzuc jakies fotki swoich dziel... ja uwielbiam te własnoręcznie robione, a talentu,.a moze cierpliwosci bardziej, do.tego nie mam niestety.
 
reklama
No ba,ze mnie tez czasem taka Grażyna biznesu,że szok :D

Super :D kawał chlopa

Mam tak straszna ochotę na zupkę chińską... wiem,ze niezdrowo itd ale to jest silniejsze ode mnie:errr:najwyzej będę świeciła w nocy
Ja też z jakiś tydzień temu sobie zjadłam, bo taka ochotę miałam. Zjadłam i wystarczy, a przynajmniej za mnie nie chodzi [emoji6]
 
Skoro w temacie zupek chińskich: znacie sałatkę z zupek chińskich? Jest świetna i była u nas kiedyś hitem na wszystkich imprezach rodzinnych :-)
Pewnie! Moj niemąż mial swego czasu straszna fazę na nie :)
Ja też z jakiś tydzień temu sobie zjadłam, bo taka ochotę miałam. Zjadłam i wystarczy, a przynajmniej za mnie nie chodzi [emoji6]
Ja też zaspokoilam swoją zachcianke i pewnie na dlugo koniec :)ale widocznie tego się chciało i już,sily nie ma
 
Dziewczyny jak któraś lubi czytać, a mam nadzieję że większość z was taka jest to na taniaksiążka.pl jest promocja trzy książki za 33 i później każda kolejna za 11 zł z przesyłką od 4.90 do kiosku :-)
Poleć jakiś fajny tytuł. Lubię wszystko ale ostatnio sfokusowalam się rozwoju osobulistym.i już mi to bokiem wychodzi chętnie bym coś lzejszego wciągającego przeczytała.
 
Wrzuc jakies fotki swoich dziel... ja uwielbiam te własnoręcznie robione, a talentu,.a moze cierpliwosci bardziej, do.tego nie mam niestety.

Chybanie umiem tu wrzucac zdjec...
Do fotografii artystycznej tez mi brakuje. Sprzedawalam sie glownie na kiermaszach rekodzielniczych, ale teraz nie mam na to czasu. Jestem kiepska jesli idzie o 'zadeklamowanie sie'
 
reklama
JSAWWW dziękuję za odpowiedź.Byłam dziś u alergologa i była na mnie zła , że nie zażywam tabletek na alergię.Mam przepisane tabletki zyrtec ,ale kiedyś je zażywałam i chodziłam cały dzień śpiąca i nieprzytomna.Moge te tabletki zamienić na clarityne ,ale boję się.Sama nie wiem czemu aż taki mam upór do zażywania leków w ciąży.
 
Do góry