reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Przepraszam, że znowu męczę, ale chciałam się upewnić, czy masz mnie na liście do wrzucenia na pierwszą stronę, bo jeszcze mnie tam nie ma? :-) Po pojawieniu się na pierwszej stronie dostanę też link do grupy zamkniętej?

Miao poznajemy Cie dopiero od 2 maja.... na pewno niedlugo dostaniesz link :) wszystkie jestesmy tez tutaj i sie udzielamy :)
 
reklama
Poleć jakiś fajny tytuł. Lubię wszystko ale ostatnio sfokusowalam się rozwoju osobulistym.i już mi to bokiem wychodzi chętnie bym coś lzejszego wciągającego przeczytała.
Ja wzięłam dwie Osieckiej i jakąś randomową z działu kobieta. Jakoś nic konkretnego nie znalazłam w moim stylu - czyli sensacje historyczne, Hitler, Stalin itp więc tylko skorzystałam z okazji i przez wakacje będę czytać.
 
Pewnie,ze może. Mnie w 9 tygodniu dopadly zatoki,doktor kazała kupić sól bochenska i robić z niej inhalacje+ nasypac do bawelnianego woreczka(u mnie rękawica do kapieli z frotte),rozgrzewac przez kilkanaście sekund w mikrofali i na czoło(aby się nie poparzyc). Po półtora dnia puscilo bez lekow:)

Kobitki,przypominam Wam,ze jutro w Lidlu ciuchy dla nas i dla bobasow :D
Kurde bedzie trzeba wstac przed 7 :) bo o 8 nic nie bedzie... a ja sie w nic nie mieszcze jak sa upaly....

Zapomnialam o szparagach w piekarniku.... jestem mega juz senna ..jeszcze 10 stron... zapomnialam zjeść :) teraz tal mi soe chce spac, ze. Jesc sie nie chce
 
Skąd wiesz ze faceci nas czytają ? Masz jakieś statystyki jako autor wątku ?


Tutaj na otwartym forum tez piszą dziewczyny które są na wątku od początku a po prostu nie chcą się przenosić na zamknięty, także spokojnie wątek nie umrze ;)
Bo mi sie zdarzylo nie raz..np..ja pisze do was ze spac nie moge..to na priv dostaje ze on tez nie....itd.... hehe :) pozdrawiam Panów jakby co :)
 
A mój niemąż jaki dumny na usg był, gadał przyrodzenie solidne to po tatusiu :tak: Haha
Hehe moj to samo... najpierw powiedzial lekarzowi ze on juz widzo co trzeba miedzy nogami.... lekarz ze to sie jeszcze moze zmienić...a moj maz.. nie...duze te jajka są....kiz sie nie zmieni.... hehe dobra bedzie Tomek Wojtek i Chyba Filip mi sie odpodobalo.... moze Aleksander
 
reklama
Podejrzewam ze o tej porze juz pisze sama ze soba :))) monolog powstaje na str 1646 :)
A rano trzeba wstac....

Pod poznaniem burza teraz przeszła..
 
Do góry