reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wiem pamietam.. ! I mialas racje :)
....maz przed ginem wypatrzy jajka i siusiaka :) a gin mu na to ze sie moze zmienić...ale chyba juz raczej sie nie zmieni...wątpię.... tak wiec bede jak rodzinka.pl :)

Ciekawe czy u mnie coś nie wyrośnie między nogami dziecia, wizytuje we wtorek u swojego lekarza a 25 maja mam połówkowe. Czekam z niecierpliwością
 
Ja po wizycie :D
Zgłosiłam mojej gin, że już tych mocniejszych skurczy nie mam ale czasem wyczuwam pod ręka bardziej twardy brzuch ale nie tak jak przy tych skurczach. Położyłam się do usg i akurat tak się stało, pokazuje jej że nawet teraz tak jest i widać jakby takie uwypuklenie... a ona na to że to dzidzia :D:D:D akurat pleckami się obrzucił:D
Za chwile i przyłożyła głowice i mówi: no i synek:D:D wiercipięta, tak się ruszał mały bezwstydnik twarzy nie chciał pokazać ale za to nogi odrazu rozłożył :D:D 227gr szczęścia mieszka w moim brzuszku, wszystkie wyniki Ok. Badania połówkowe mam 6.06.
Mam brać tardyferon bo mam obniżone żelazo.
 

Załączniki

  • IMG_6059.JPG
    IMG_6059.JPG
    1,2 MB · Wyświetleń: 78
dzięki dziewczyny.Babie napisałam że umawiałam się na towar uszkodzony ale sprawny a dostałam połamane coś że śmietnika.
Chce zwrot kasy (cudowny parasol mogę odesłać) a jak nie zgłaszam sprawę na policję.Ale wątpię z odpisze.Jestem zła na siebie.Sprzedaje sama mnóstwo rzeczy (wprawdzie w 90% nowe - kosmetyki i handmade) i nigdy nikogo nie oszukałam i zawsze starałam się być na maksa uczciwa.Nigdy tez nie mialam zadnego zwrotu z ogloszen. Co używane to używane jak podniszczone to opisane plus zdjęcia i odpowiednia cena
..
Mąż mi napisał że jestem naiwna i że jak zawsze daje się wydymać i jest mi tak cholernie przykro.I że nawet z dzieciakami się dałam wpierniczyc w g.. bo zostałam sama z czworgiem dzieci (koledzy syna latają samopas po osiedlu) z dwójką cudzych, które.maja mnie w zopie.
I że tak jest zawsze jak go nie ma i ze już nigdy nie zmądrzeje.

Mój syn się na wystraszyl i przeżywa...A ja czuję się oszukana bezsilna i rozżalona tak bardzo, że mnie mdli i nie mogę jeść.
Jaki mądry facet....patrzcie państwo. Napisałabym mu taka wiązankę za te słowa otuchy że by mu wpięty poszło. Chciałaś dobrze a wyszlo jak wyszło. Czasami zdarzają się takie transakcje co zrobisz...daj sobie spokój z tymi nerwami, tymbardziej na noc, nakręcisz się niepotrzebnie i nie będziesz mogła spać. Każda z nasa za sobą takie cudowne transakcje zapewne [emoji23][emoji23] może ta świadomość Ci trochę pomoże [emoji6]
 
Jaki mądry facet....patrzcie państwo. Napisałabym mu taka wiązankę za te słowa otuchy że by mu wpięty poszło. Chciałaś dobrze a wyszlo jak wyszło. Czasami zdarzają się takie transakcje co zrobisz...daj sobie spokój z tymi nerwami, tymbardziej na noc, nakręcisz się niepotrzebnie i nie będziesz mogła spać. Każda z nasa za sobą takie cudowne transakcje zapewne [emoji23][emoji23] może ta świadomość Ci trochę pomoże [emoji6]
No ba,ze mnie tez czasem taka Grażyna biznesu,że szok :D
Ja po wizycie :D
Zgłosiłam mojej gin, że już tych mocniejszych skurczy nie mam ale czasem wyczuwam pod ręka bardziej twardy brzuch ale nie tak jak przy tych skurczach. Położyłam się do usg i akurat tak się stało, pokazuje jej że nawet teraz tak jest i widać jakby takie uwypuklenie... a ona na to że to dzidzia :D:D:D akurat pleckami się obrzucił:D
Za chwile i przyłożyła głowice i mówi: no i synek:D:D wiercipięta, tak się ruszał mały bezwstydnik twarzy nie chciał pokazać ale za to nogi odrazu rozłożył :D:D 227gr szczęścia mieszka w moim brzuszku, wszystkie wyniki Ok. Badania połówkowe mam 6.06.
Mam brać tardyferon bo mam obniżone żelazo.
Super :D kawał chlopa

Mam tak straszna ochotę na zupkę chińską... wiem,ze niezdrowo itd ale to jest silniejsze ode mnie:errr:najwyzej będę świeciła w nocy
 
Ja po wizycie :D
Zgłosiłam mojej gin, że już tych mocniejszych skurczy nie mam ale czasem wyczuwam pod ręka bardziej twardy brzuch ale nie tak jak przy tych skurczach. Położyłam się do usg i akurat tak się stało, pokazuje jej że nawet teraz tak jest i widać jakby takie uwypuklenie... a ona na to że to dzidzia :D:D:D akurat pleckami się obrzucił:D
Za chwile i przyłożyła głowice i mówi: no i synek:D:D wiercipięta, tak się ruszał mały bezwstydnik twarzy nie chciał pokazać ale za to nogi odrazu rozłożył :D:D 227gr szczęścia mieszka w moim brzuszku, wszystkie wyniki Ok. Badania połówkowe mam 6.06.
Mam brać tardyferon bo mam obniżone żelazo.
Cudownie kochana! Tylko sie relaksowac teraz
 
reklama
Do góry