reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jeszcze na dodatek chyba niemąż mi
Się oświadczy na Chorwacji to już w ogóle ...;D tak praszki ćwierkają na mieście

Uhuhu wielka rzecz [emoji7] ja jak podejrzewalam mojego o to ze sie oswiadvzy bo nagle na “spontanie” kupil bilety do londynu, na predce bieglam do kosmetczki zrobic swiezutki manicure zeby sie wszystko pieknie prezentowalo[emoji23][emoji23]
 
Ja też już nic nie ukryję. Nie wiem jak można mieć taki brzuch w 5 miesiącu... Myślałam, że w pierwszej ciąży był duży, ale teraz to już masakra. To chyba przez mięśnie brzucha, które mi się rozeszły po pierwszej ciąży.
_20180504_152145.JPG
 

Załączniki

  • _20180504_152145.JPG
    _20180504_152145.JPG
    71 KB · Wyświetleń: 345
Całkiem mały zgrabny, brzuszek.
Dzięki :-) Ja mam ciągle wrażenie, że połknęłam balon i ktoś go ciągle próbuje jeszcze dopompować ;-) I że jak powiem komuś, że to 5 miesiąc, to będą pytać czy to bliźniaki...

Ostatnio jak byłam w pracy poszłam na inne piętro, a już było widać brzuszek i ci, którzy jeszcze nie wiedzieli mówili mi cześć i jak jeden mąż kierowali wzrok na ten brzuszek :-) Ale tylko jedna koleżanka nie krępowała się spytać. Reszta bała się, że okaże się, że to wzdęcia ;-)
 
reklama
Do góry