reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja się na fejsie nie planuję chwalić...chyba, że przypadkiem gdziś wyjdzie.
Pilnuję się też żeby na lokalnych grupach gdzieś w komentarzu nie wyszło bo dużo tam znajomych a jeszczę wolę pozostawić w tajemnicy mój stan :)
Nawet bliscy sąsiedzi jeszcze nie widzą bo specjalnie ubieram się luzacko od pasa w górę :)
U mnie już nawet nie pomaga luzackie ubieranie . Widać jak cholera że jestem w ciąży. Będąc w kościele już kilka osób widziało że jestem w ciąży. Ostatnio sąsiad do mnie podszedł i mówi: Ela to co tym razem Iga czy Olek. Mnie tak zamurowalo że szok. Także brzuch już mnie ostro demaskuje. W czerwcu idziemy na wesele więc tam dowie się reszta rodziny [emoji14].
 
reklama
Mój brzuszek też widoczny.
Ja mam mięśniaki na macicy i podobno dlatego bardziej mi ją wypycha do przodu.
Poza tym ja kobieta o kobiecych kształtach.
Nie należę do szczupłych.
Przy wzroście 162 cm waże teraz 67,5 kg.
Nie mam kompleksów. Wyrosłam z nich :D
IMG_20180504_120713_455.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180504_120713_455.jpg
    IMG_20180504_120713_455.jpg
    196,9 KB · Wyświetleń: 342
Mój brzuszek też widoczny.
Ja mam mięśniaki na macicy i podobno dlatego bardziej mi ją wypycha do przodu.
Poza tym ja kobieta o kobiecych kształtach.
Nie należę do szczupłych.
Przy wzroście 162 cm waże teraz 67,5 kg.
Zobacz załącznik 853350
Śliczny brzusio :). Powoli wchodzimy w etap że nie da się już tego ukrywać jak wcześniej:). U mnie widać tak bardzo bo to moja 3 ciąża [emoji4]
 
reklama
Do góry