reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczynki 2 pytania odnośnie lata ...

1. Jakie preparaty są dobre na słońce dla kobiet w ciąży ? Tzn jakas ochrona kremy z filtrem najlepiej dla alergika ? Nie planuje się opalać w tym roku ale jak na specer czy działkę pasuje się czymś posmarować ...

2. Takie troszkę krępujące pytanie hahaha ,
Może bardziej mamy obecne cos powiedzą , jak jest z depilacja bikini w ciąży potem jak już jest duzyy brzuszek ? Da się czy ciężko czy nie realne tam sięgnąć jak jest brzuszek .... ?

Z nogami pewnie zdecydowanie łatwiej....

Tak mnie naszło bo teraz ciepło i trZeba się ogarniać z nóżkami depilacja :sorry::rolleyes:


a ja w poprzedniej pare razy wybralam sie na wosk do kosmetyczki i jak reka odljal, teraz tez juz raz bylam, mi po wosku bardzooo wolno odrastaja


Z tymi dostawkami o nie jest tak ? ;-) Zobacz załącznik 852962


ha, u nas napewno tak bedzie i bez dostawki, lozeczko pewnie malo uzywane bedzie

Zazdroszczę, że wam śpi w ogóle :-) Moja odkąd skończyła 1,5 roku nie śpi w dzień. A jak jej się zdarzy drzemeczka, to jeszcze gorzej, bo zasypia na noc po 23.

moja 20 miesiecy wlasnie tez ma etap, po co drzemka w ciagu dnia..aaaaaa! a syn spal do 4 lat


a ja sie mecze z kaszlem, maskra, bylam w aptece i panikarska pani nic kompletnie nic nie chciala mi sprzedac, no ale domowe sposoby nie pomagaja, jutro ide do lekarza. :( budze sie w nocy bo sie dusze, masakra :(
 
reklama
Co do golenia,to moja pani doktor jest szalenie przeciwna goleniu warg sromowych w ciąży. Uważa,że to sprzyja rozwojowi infekcji. Któraś tez się spotkała z taką opinia?
 
Ze wschodniego nie ma zbyt dobrego połączenia. Lepiej na centralnym i albo tak jak Emol pisała pociągiem, ale częściej jeżdżą tramwaje ;) koło 5 przystanków. Wysiadasz na rondzie Waszyngtona i już ;)
Właśnie patrzyłam na połączenia z Warszawa z Bielska - Białej, bo tak by mi było najwygodniej (to większe miasto najbliżej mojej wsi) i normalnie masakra.
.. Przesiadki, minimum 6h w podróży, a to i tak jest dobrze, bo są takie połączenia naqet, co podróż trwa 12h (!!!)
Z tego wszystkiego wysłałam męża do Maka [emoji23]
Screenshot_20180503-202345.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180503-202345.jpg
    Screenshot_20180503-202345.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 379
a ja w poprzedniej pare razy wybralam sie na wosk do kosmetyczki i jak reka odljal, teraz tez juz raz bylam, mi po wosku bardzooo wolno odrastaja





ha, u nas napewno tak bedzie i bez dostawki, lozeczko pewnie malo uzywane bedzie



moja 20 miesiecy wlasnie tez ma etap, po co drzemka w ciagu dnia..aaaaaa! a syn spal do 4 lat


a ja sie mecze z kaszlem, maskra, bylam w aptece i panikarska pani nic kompletnie nic nie chciala mi sprzedac, no ale domowe sposoby nie pomagaja, jutro ide do lekarza. :( budze sie w nocy bo sie dusze, masakra :(
No ja nad woskiem się zastanawiam. Mam super kosmetyczkę która bardzo delikatnie mi zrobiła bikini...ale czy w ciąży dam radę to nie wiem :/
 
Cześć dziewczyny! Raz jeszcze wybaczcie moją nieobecność, ale nie dawno wróciliśmy :) Było fantastycznie i UPALNIE! ;)
Odebrałam od sąsiadki mój detektor tętna z ali, tętna szukałam jakieś 5min, cudowne dźwięki!! <3 na fb wstawię filmik ;) a tutaj macie foto
dziś zaczyna 17tc (16+0)
 

Załączniki

  • tętno.jpg
    tętno.jpg
    69,2 KB · Wyświetleń: 79
a ja w poprzedniej pare razy wybralam sie na wosk do kosmetyczki i jak reka odljal, teraz tez juz raz bylam, mi po wosku bardzooo wolno odrastaja





ha, u nas napewno tak bedzie i bez dostawki, lozeczko pewnie malo uzywane bedzie



moja 20 miesiecy wlasnie tez ma etap, po co drzemka w ciagu dnia..aaaaaa! a syn spal do 4 lat


a ja sie mecze z kaszlem, maskra, bylam w aptece i panikarska pani nic kompletnie nic nie chciala mi sprzedac, no ale domowe sposoby nie pomagaja, jutro ide do lekarza. :( budze sie w nocy bo sie dusze, masakra :(

Współczuję i życzę dużo zdrówka, u mnie tak samo :(
 
Co do golenia,to moja pani doktor jest szalenie przeciwna goleniu warg sromowych w ciąży. Uważa,że to sprzyja rozwojowi infekcji. Któraś tez się spotkała z taką opinia?
Ja o tym słyszałam od położnej na szkole rodzenia. Zapewniała że lekarze i położne w ogóle nie zwracają na to uwagi przy badaniu.
Ja nie dałabym się ogolic mężowi, sama wszystko ogarniam, a nawet jak nie ogarnę to jemu to nie przeszkadza. Mówi mi że teraz to mu dodatkowych rozrywek zapewniam bo ,,tam,, nie zawsze ogolona, cycki większe, ochota na igraszki w końcu mi przyszła, jak inna kobieta ;)
 
Co do golenia,to moja pani doktor jest szalenie przeciwna goleniu warg sromowych w ciąży. Uważa,że to sprzyja rozwojowi infekcji. Któraś tez się spotkała z taką opinia?
Ja się gole na 0 i mój lekarz starej daty sam stwierdził że to higieniczne jest tylko na koniec należy wyplukac się octaniseptem ja na 0 myślę że dam rady "po omacku " sama;-)
 
No ja nad woskiem się zastanawiam. Mam super kosmetyczkę która bardzo delikatnie mi zrobiła bikini...ale czy w ciąży dam radę to nie wiem :/
Może głupie pytanie ale, nigdy nie miałam takiego zabiegu kosmetycznego, jak to się robi? :) na wargach sromowych również stosuje wosk i zupełnie na 0 wszystko robi czy tylko do linii majtek?
 
reklama
Co do golenia,to moja pani doktor jest szalenie przeciwna goleniu warg sromowych w ciąży. Uważa,że to sprzyja rozwojowi infekcji. Któraś tez się spotkała z taką opinia?

Nie słyszałam nigdy. Ale nie wyobrazam sobie przez 9 miesięcy chodzić zakrzaczona , już nawet jak mi troszkę odrośnie to mnie to niesamowicie irytuje.

Poza tym to jest po prostu nie higieniczne być obrośniętym tam na dole.
 
Ostatnia edycja:
Do góry