reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja dzisiaj nie mam na nic siły ani ochoty leżę w łóżku :( pogoda do niczego, teraz trochę się wypogodziło i wyganiam męża żeby wyprowadzil młodego na spacer..... Mam wyrzuty sumienia, bo dziwcko od rana siedzi przed tv, karmię go slodyczami i nawet się z nim nie bawilam :(
 
Ja dzisiaj nie mam na nic siły ani ochoty leżę w łóżku :( pogoda do niczego, teraz trochę się wypogodziło i wyganiam męża żeby wyprowadzil młodego na spacer..... Mam wyrzuty sumienia, bo dziwcko od rana siedzi przed tv, karmię go slodyczami i nawet się z nim nie bawilam :(
Ja mam dziś to samo cały dzień zmarnowalam. Miał być spacer. Miałam popracować. Teraz zrobiłam kolację i nic ale to nic mi się nie chce.
 
No to musisz miec na prawdę ladna cere skoro nie uzywasz podkladu... moja bez niczego jest hmm paskudna
Mam cerę suchą i naczynkową, więc może i podkład jest mi potrzebny, ale czuję się lepiej bez. Choć mam wrażenie, że wszyscy widzą moje wielkie cienie pod oczami i zmęczoną cerę... Ale jestem tak przyzwyczajona do moich cieni pod oczami (mam je od urodzenia), że czuję się dziwnie jak znikną. Tak źle i tak niedobrze ;-) Naczynka mam popękane głównie na policzkach, więc jak się im nie przyglądać za bardzo, to wyglądają jak rumieńce :-)
 
reklama
Dziewczyny mieszkające w Warszawie - mam pytanie z innej beczki. Wiem, że do sierpnia daleko, ale mi ten koncert sheerana spokoju nie daje. Jeśli zdecydowalabym się jechać pociągiem to czy dworzec centralny jest daleko od stadionu Narodowego? Jak się tam później najlepiej dostać?
Ze wschodniego nie ma zbyt dobrego połączenia. Lepiej na centralnym i albo tak jak Emol pisała pociągiem, ale częściej jeżdżą tramwaje ;) koło 5 przystanków. Wysiadasz na rondzie Waszyngtona i już ;)
 
Do góry