reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
No w końcu Was nadrobilam :) bylam dzis na wizycie, pappa wyszła bardzo dobrze mimo niedomykalnosci zastawki trójdzielnej - ryzyko skorygowane na trisomię 21 coś około 18 tyś, reszta mniej niż 20 tysiecy. Niepotrzebnie zwlekalam z odbiorem wyników :) aaa no i dziecię na usg podejrzane - na 95% dziewczynka... do teraz jestem w szoku taka byłam pewna trzeciego chłopaka [emoji28] już powiedziałam lekarzowi ze uwierzę jak zobaczę - no ale podobno nic tam między nogami nie ma :)
 
Dobra teraz to się poschizowalam...
Od jakiegoś czasu boli mnie to miejsce, które nacina się przy porodzie. Taki bardziej dyskomfort niż ból. Ja nacinana nie byłam, ale wszystko się teraz rozciąga, więc bagatelizowalam...
Teraz przy kąpieli zauważyłam że przy ujściu pochwy mam tam narośl. Od środka. Tak jak są wargi sromowe mniejsze to od dołu. Cholera jasna. Co to może być? Gin w poniedziałek. Pierwszy raz u nowej lekarki. Tamta ani razu nie badała mnie 'recznie'. Nie miałam robionej cytologii, wymazu, nic. Tylko usg dopochwowe.


Jak to Cię martwi to moze na piątek próbuj się umówić do ginekologa ? Może okłamać go troszkę że coś Cię boli i nie wytrzymasz do poniedziałku ?

Hmmm dziwna sprawa z tą narośla !? Co to może być nie mam pojęcia :eek:
 
No w końcu Was nadrobilam :) bylam dzis na wizycie, pappa wyszła bardzo dobrze mimo niedomykalnosci zastawki trójdzielnej - ryzyko skorygowane na trisomię 21 coś około 18 tyś, reszta mniej niż 20 tysiecy. Niepotrzebnie zwlekalam z odbiorem wyników :) aaa no i dziecię na usg podejrzane - na 95% dziewczynka... do teraz jestem w szoku taka byłam pewna trzeciego chłopaka [emoji28] już powiedziałam lekarzowi ze uwierzę jak zobaczę - no ale podobno nic tam między nogami nie ma :)


To super gratulacje , fajnie już masz 2 chłopaków to teraz córeczka :szok::D:)

To prenatalne miałaś dziś już połówkowe czy zwykłe USG ?
 
Jak to Cię martwi to moze na piątek próbuj się umówić do ginekologa ? Może okłamać go troszkę że coś Cię boli i nie wytrzymasz do poniedziałku ?

Hmmm dziwna sprawa z tą narośla !? Co to może być nie mam pojęcia :eek:
Nie przyjmuje do poniedziałku. Nie chcę tu opisywać jak to dokładnie wygląda ale się przerazilam. Nie mam pojęcia co to może być. Szukałam zdjęć i schematów na necie ale niczego takiego nie znalazłam.
 
To super gratulacje , fajnie już masz 2 chłopaków to teraz córeczka :szok::D:)

To prenatalne miałaś dziś już połówkowe czy zwykłe USG ?
Zwykle usg. Tak mi się wydawało że zwykle bedzie bo mam dziś 18+4 a on woli po skończonym 20. tygodniu robić polowkowe :) A wyniki dopiero dzisiaj odebrałam z prenatalnych :)
 
Nie przyjmuje do poniedziałku. Nie chcę tu opisywać jak to dokładnie wygląda ale się przerazilam. Nie mam pojęcia co to może być. Szukałam zdjęć i schematów na necie ale niczego takiego nie znalazłam.


A może zacielas się golarka przy depilacji ? O ile to coś jest z brzegu... Nie raz się takie wzgórki robią albo krosty ...
 
reklama
Ja nie jestem w Krakowa , 50 km dalej ale rodzę tzn chce urodzić w szpitalu Kopernika i też chodzę do lekarza który tam pracuje w Kopernika ... Może się spotkamy haha na sali porodowej hahaha żartuje :szok::sorry:

A Wy gdzie chcecie rodzic ? @Magdusia36 ? @Miao ?

W Kopernika w krakowie rodzić chce z tego co pamiętam tez @Kocurek ....
No to chyba się jednak nie spotkamy, ja chcę rodzić w Żeromskim. Wcześniej rodziłam w Rydygierze i opieka po porodzie była straszna! Niby jak się ma swojego lekarza prowadzącego z danego szpitala, to lepiej traktują. Nie wierzyłam w to wcześniej, ale się na tym przejechałam. Teraz mam swoją zaufaną lekarkę z Żeromskiego i liczę na lepsze wspomnienia. Ta ginekolog zajęła się mną po poronieniu w zeszłym roku i robiła mi sama łyżeczkowanie, więc już trochę z nią przeszłam i mam do niej zaufanie.
 
Do góry