reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
No to chyba się jednak nie spotkamy, ja chcę rodzić w Żeromskim. Wcześniej rodziłam w Rydygierze i opieka po porodzie była straszna! Niby jak się ma swojego lekarza prowadzącego z danego szpitala, to lepiej traktują. Nie wierzyłam w to wcześniej, ale się na tym przejechałam. Teraz mam swoją zaufaną lekarkę z Żeromskiego i liczę na lepsze wspomnienia. Ta ginekolog zajęła się mną po poronieniu w zeszłym roku i robiła mi sama łyżeczkowanie, więc już trochę z nią przeszłam i mam do niej zaufanie.


Ani Żeromskiego ani Rydygiera nie znam .
Wybrałam właśnie Kopernika bo tam chodzę do lekarza i ufam że mi pomoże on a jak go nie będzie odpukac to jakiś jego zaufany kolega. Poza tym do Kopernika nie dostanie się ktoś jak nie chodzi prywatnie do lekarza stamtąd .... Tak slyszalam...
 
Raczej nie. To taka sama tkanka z jakiej są wargi sromowe mniejsze. Dosłownie jakby mi od spodu wyrosła taka mniejsza, trzecia warga sromowa... Sorry za opis :/
A może przez to że jesteś w ciąży i wszystko tam rosnie i się rozwija to coś się wypchnęło do przodu a jak przybierzesz odpowiednią pozycję to wygląda jakby to była dodatkowa narośl ? ....nie wiem tak głośno myślę, bo ja też czasami narobię sobie strachu bo coś wymacam a później się okazuje że to normalne tylko zaczęłam nagle na to zwracać uwagę albo się coś lekko powiększyło.
 
Bozeee dziewczyny, czasem wpadam w takiego dolka ze szok. Moze i figure mam ok ale przez ta ciaze tyle mam pryszczy ze patrzec na siebie nie mogę. Az plakac mi sie chce [emoji24][emoji24] zawsze mialam nieciekawa cere na twarzy a teraz to juz tragedia, twarz, plecy, dekolt, szyja...
Czuje sie jak kupa i ryczec mi sie chce [emoji24][emoji24]
 
@NaturalnaMama Mąż już się wypowiadał, czy wg niego to cos nowego i zaognionego? Nie musisz odpowiadać ;) Jak bolało Cię od pewnego czasu to moze gruczol Bartholina, ale wg mnie kazdy lekarz powinien cos takiego zauwazyc. Mam nadzieje, ze to jakas glupota, ale pokaz ginowi, moze cos do smarowania Ci zapisze.
 
@NaturalnaMama Mąż już się wypowiadał, czy wg niego to cos nowego i zaognionego? Nie musisz odpowiadać ;) Jak bolało Cię od pewnego czasu to moze gruczol Bartholina, ale wg mnie kazdy lekarz powinien cos takiego zauwazyc. Mam nadzieje, ze to jakas glupota, ale pokaz ginowi, moze cos do smarowania Ci zapisze.
Tylko, że ja jeszcze nie byłam badana iogladana w ciąży... Tylko usg na każdej wizycie. No mąż widzi zmiany, dzisiaj jest to mniejsze
 
To faktycznie idz, tym bardziej ze w NL cos cie zaczynało swedziec. Wytrzymasz do poniedzialku?
Fizycznie noc takiego się nie dzieje. Po prostu 'czuję' to miejsce i dość nieprzyjemniw jest przy podcieraniu się. Ale psychicznie to ja nie wiem czy tyle dni wytrzymam. Oczywiście jak pół - inteligent zaczęłam grzebać wczoraj i szukać i Google już twierdzi, że to hpv i koniecznie cesarka... [emoji14]
 
reklama
Do góry