reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mam to samo. Tym bardziej, że mój brzuszek nadal przypomina tłuszcz, a nie mieszkanko maluszka. 27 maja mam komunię córki i chyba będę w ostatniej chwili biegać za sukienką bo się boję że jak kupię teraz to się za 3 tygodnie w nią nie zmieszczę.
Co do sukienki to ja ide ma wesele w tą sobotę i w zwykłym hm na dziale nie-ciążowym coś takiego wyhaczylam. Na wieszaku szału nie robiła ale podobam się sobie w niej [emoji14] i brzuszek super wygląda :) I nawet po ciąży założę
hmgoepprod.jpeg
 

Załączniki

  • hmgoepprod.jpeg
    hmgoepprod.jpeg
    34,7 KB · Wyświetleń: 298
Ostatnia edycja:
reklama
Ja 18 tc i 3 dni i dzisiaj czuję jakby mi coś pływało, jak przyloze rękę to da się wyczuć ruch. Bardzo ciekawe uczucie. Jestem dość szczupła 57.5 kg obecnie wcześniej 54 więc może to dlatego :)
 
Ja również mam termin na 2.10 i jestem z Krakowa :):)


Ja nie jestem w Krakowa , 50 km dalej ale rodzę tzn chce urodzić w szpitalu Kopernika i też chodzę do lekarza który tam pracuje w Kopernika ... Może się spotkamy haha na sali porodowej hahaha żartuje :szok::sorry:

A Wy gdzie chcecie rodzic ? @Magdusia36 ? @Miao ?

W Kopernika w krakowie rodzić chce z tego co pamiętam tez @Kocurek ....
 
Ja nie jestem w Krakowa , 50 km dalej ale rodzę tzn chce urodzić w szpitalu Kopernika i też chodzę do lekarza który tam pracuje w Kopernika ... Może się spotkamy haha na sali porodowej hahaha żartuje :szok::sorry:

A Wy gdzie chcecie rodzic ? @Magdusia36 ? @Miao ?

W Kopernika w krakowie rodzić chce z tego co pamiętam tez @Kocurek ....
Ja najprawdopodobniej w szpitalu Ujastek. Tak też rodzilam poprzednim razem. Na Kopernika rodzilam pierwszego syna :biggrin2:
 
U mnie podobnie się to objawia jak przesadze. Kładę się na kanapie nogi do góry i powtarzane sobie że następnym razem będę bardziej uważać z niestety różnym efektem.


No przesadziłam , teraz już mi lepiej ... Ale też mowie ze więcej tak długo nie będę chodzic a wychodzi jak wychodzi w praniu .... Eh muszę uważać bardziej ....
 
A ja kompletnie nie mam zadnych kompleksów z powodu większego brzuszka :D wręcz przeciwnie! I czekam na zmianę garderoby :D
Mam podobnie - uwielbiam mój ciążowy brzuszek :) wogole w poprzedniej ciazy to do dnia porodu czułam się atrakcyjnie [emoji14] ale chyba wtedy wyladnialam - twarz jak lupa niemowlęcia wyglądała :D teraz taka piękna nie jest [emoji23]
 
reklama
Do góry