reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hmmm dziś dosyć dużo byłam na nogach stałam , szłam ... I tak teraz się dziwnie czuje , okropnie słaba jestem , coś tu miedzy nogami mnie pobolewa jak więzadła czy spojenie łonowe czy nie wiem coś tam w środku po prawej stronie ...

Przesadziłam z chodzeniem z dziś ? Czy to zakwas bo ogólnie mało się poruszam na codzien... A dziś stosunkowo dużo .:eek:
Ka też któregoś razu przesadziłam ale poleżałam na lewym boku i po prostu przeszło. Rano byłam jak nowa. Po prostu odpocznij już dzisiaj. [emoji4]
 
reklama
Cześć! Czy można jeszcze do was dołączyć? Udzielam się już na innym forum, ale jest mało aktywne, a tu wątki lecą jak szalone :) Jestem teraz w 19 tygodniu, termin mam na 2 października. Poza tym widziałam, że są tu też przyszłe mamy z Krakowa, co mnie bardzo cieszy :)



Ja mam teraz 18+1, to moja druga ciąża i w pierwszej już czułam ruchy, a teraz średnio. Dwa razy jak się położyłam po jedzeniu i przycisnęłam rękę do brzucha to poczułam (chyba) coś bardzo delikatnego. Ginekolog już była nawet przekonana, że będę czuć ruchy, ale uspokajała mnie, że do 20 tygodnia mam się tym nie stresować. Mam łożysko podobno na przedniej ścianie i ono amortyzuje te ruchy i gorzej je czuć...
Ja również mam termin na 2.10 i jestem z Krakowa :):)
 
Wiecie co dziewczyny? Zaczął mi rosnąć brzuszek i wcale nie czuje się z tego powodu dobrze. Przestałam się mieścić w swoje ulubione jeansy, sukienka w której miałam iść na majowe wesele już się nie nadaje. Jak tu się czuć atrakcyjnie skoro pasują na mnie dresy i leginsy ciążowe? Zobaczyłam się na zdjęciach z weekendowego wyjazdu i się zalamalam. Przymierzylam dzisiaj wszystkie ciuchy z szafy i nie mieszcze się w nic w czym czułambym się atrakcyjnie i kobieco :(
Ja ostatnio jak szłam do kościoła to się w końcu rozplakałam bo nie wiedziałam w vo się w końcu ubrać bo we wszystkim wyglądałam źle [emoji14].
Spóźniłam się ale w końcu udało się coś dobrać [emoji854]
Tak....takie są uroki ciąży...no ale na szczęście są sklepy, w których można kupić naprawdę piękne rzeczy. Ja ostatnio w Elpasie kupiłam sukienkę na komunię syna. Na pewno i Ty znajdziesz coś dla siebie [emoji8]
 
Mam to samo. Tym bardziej, że mój brzuszek nadal przypomina tłuszcz, a nie mieszkanko maluszka. 27 maja mam komunię córki i chyba będę w ostatniej chwili biegać za sukienką bo się boję że jak kupię teraz to się za 3 tygodnie w nią nie zmieszczę.
Są sukienki które rosną z brzuszkiem mamy. Nie zwlekaj tylko poszukaj w sieci. Ja kupiłam na komunię syna w tym sklepie elpasa.pl [emoji4] polecam
 
Odnośnie ladnych ubrań ciążowych polecam poszukać na olx jeśli komus nie przeszkadza ze będzie nosił " po kimś" ja kupiłam tak kilka sukienek i bluzek i jestem mega zadowolona. W czerwcu mam dwa wesela i też mam zamiar wyrwać coś eleganckiego na olx
Też szukałam ale nic nie znalazłam i kupiłam w necie [emoji12]
 
Czy któraś z Was jest drugi raz w ciąży i jest ok 16 tyg i 6 dni i nadal nie czuje ruchów ? Bo zaczynam trochę swirowac. Wieczorami i rano staram się coś wyczuć i nic!
Spokojnie [emoji4] ja poczułam w 18 tygodniu w drugiej ciąży. Możesz poczuć nawet później. Jeśli bardzo się denerwujesz, to kup detektor tętna [emoji4] to ponoć bardzo pomaga. Potem go sprzedasz i kasa się zwróci [emoji6]
Ja to brałam pod uwagę ale nie zdążyłam kupić bo poczułam kopniaki...A to był już 18 tydzień.
 
Spokojnie [emoji4] ja poczułam w 18 tygodniu w drugiej ciąży. Możesz poczuć nawet później. Jeśli bardzo się denerwuje szczęśliwego to kup detektor tętna [emoji4] to ponoć bardzo pomaga. Potem go sprzedasz i kasa się zwróci [emoji6]
Ja to brałam pod uwagę ale nie zdążyłam kupić bo poczułam kopniaki...A to był już 18 tydzień.
Dzięki za słowa otuchy. Z tym detektorem to nie głupi pomysł, ale jeszcze zaczekam...
 
Hmmm dziś dosyć dużo byłam na nogach stałam , szłam ... I tak teraz się dziwnie czuje , okropnie słaba jestem , coś tu miedzy nogami mnie pobolewa jak więzadła czy spojenie łonowe czy nie wiem coś tam w środku po prawej stronie ...

Przesadziłam z chodzeniem z dziś ? Czy to zakwas bo ogólnie mało się poruszam na codzien... A dziś stosunkowo dużo .:eek:
U mnie podobnie się to objawia jak przesadze. Kładę się na kanapie nogi do góry i powtarzane sobie że następnym razem będę bardziej uważać z niestety różnym efektem.
 
reklama
Dobra teraz to się poschizowalam...
Od jakiegoś czasu boli mnie to miejsce, które nacina się przy porodzie. Taki bardziej dyskomfort niż ból. Ja nacinana nie byłam, ale wszystko się teraz rozciąga, więc bagatelizowalam...
Teraz przy kąpieli zauważyłam że przy ujściu pochwy mam tam narośl. Od środka. Tak jak są wargi sromowe mniejsze to od dołu. Cholera jasna. Co to może być? Gin w poniedziałek. Pierwszy raz u nowej lekarki. Tamta ani razu nie badała mnie 'recznie'. Nie miałam robionej cytologii, wymazu, nic. Tylko usg dopochwowe.
 
Do góry