reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
To jesteś odważna ja brudny remont w październiku miałam wymiany drzwi demolka w przedpokoju do tynku prawie się rozwiedlismy teraz tylko montowanie szaf i wymieniam fronty w kuchni no i malowanie pokoju dziecka ale to już na spokojnie w lipcu kiedy nie będę pracować wyprowadza się na kilka dni do mamy A mój mąż podziała;-) albo zostanę i mu na nerwach będę grać zobaczymy [emoji39]
Ja nie chce czekac, to ostatni brudny remont... potem z 3 maluchami gorzej mi to bedzie ogarnąć.... pol roku temu cala kuchnie robilismy... więc wiem ile i jakie to niewygody beda..... ale nie chce przekladac w nieskończoność..zreszta my od 2 lat srednio co 2 miesiace cos kupujemy i robimy....remontujemy..drzwi to po pol roku kupilismy.. :) bo jak kupilismy mieszkanie to kasy nie bylo na sufity i inne dobrobyty.
.tylko same podstawy....a kredytow nie chcielismy brać... .a chcialam miec mieszkanko urzadzone przed 30stka :) tym bardziej że znajomi mi wbija na chate i impreza mnie wieksza nie ominie :)
 
Dziewczyny, a czy mierzylyscie foteli w aucie przed zakupem? Facet z maxi cosi mówi że musi pasować do siedzeń a my mamy dwa auta. Do tego żeby zmierzyć przed zakupem to muszę zapłacić 100zl i jak nie kupię to przepada. Spotkałyscie się z taką praktyka?



Też mi się to wydaje niesamowite :) syna urodziłam sporego, bo ważył 4030g, ale w wieku 12 miesięcy to dobił do 11kg raptem. Ale z maxi cosi wysadzilam go wcześniej bo mu głową wystawiał w 10 miesiącu (urodził się 60cm długi i wciąż najwyższy w grupie). Za to z pierwszego fotelika maxi cosi cabriofix byłam bardzo zadowolona i teraz po raz trzeci wykorzystam :)
 
Dziewczyny, a czy mierzylyscie foteli w aucie przed zakupem? Facet z maxi cosi mówi że musi pasować do siedzeń a my mamy dwa auta. Do tego żeby zmierzyć przed zakupem to muszę zapłacić 100zl i jak nie kupię to przepada. Spotkałyscie się z taką praktyka?
Nam też mówił na tych warsztatach by mierzyć przed zakupem i to koniecznie. Ale pierwsze słyszę by to był jakiś koszt. [emoji44] Moim zdaniem to naciagactwo [emoji848]
 
Właśnie wróciliśmy i Was nadrabiam. Naładowana energia na dłuższy czas. Tęskniłam za górami. Najbardziej mi się spodobał komentarz jednego faceta do jego kobiety 'patrz, Pani w ciąży i idzie jak kozica, a ty narzekasz od parkingu!' :D lecę pod prysznic i grilla przygotować :)
Zobacz załącznik 852437
Piękne zdjęcie :)
 
A nie o takim większym, również dla starszych dzieci, tyłem do kierunku jazdy? ;) One wszystkie są "Izi" ale ten "Izi Go" to typowe nosidło 0-13 kg, a z tego co piszesz, pan zalecał jazdę tyłem do kierunku jazdy także po przesiadce z nosidła. W przypadku fotelika do 13 kg jakoś nikt nie dyskutuje, czy to wygodne jest dla mamy z przodu - po prostu innych nie ma ;)
Tak,na pewno masz rację...na pewno można go było zrobić dla dziecka trochę większego. I dokładnie to mówił co piszesz....może za szybko myśl zapisałam bez szczegółów. Opowiadał np. że w Skandynawii dzieci wozi się tyłem nawet do 13 roku życia. Oczywiście innych nie ma do 13 kg....przepraszam za szybko coś napisałam...[emoji8]
 
reklama
Na poczatku to napewno tylko tylem do kierunku jazdy, i wiem ze besafe jest bezpieczny ale maxicosi chyba ma tyle samo gwiazdek a z tego co wiem dzieci sie tak w nim nie poca nam maly caly czas plakal z tego zgrzania plecki wiecznie mokre... ja jezdzilam tak z synem sama i sa specialne lusterka ktore zakladasz na fotel i dziecko sie elegancko odbija i widzisz co tam u niego mnie to dawalo takie poczucie ze wiem co sie dzieje i widzialam jak smoczek wypadl i zaczyna plakac przynajmniej wiedzialam dlaczego
Wow...o tych lusterkach nie słyszałam. Świetna sprawa [emoji2]. Na pewno warto porównywać...ja o niczym nie zdecydowałam...tylko on polecał...wiadomo, reprezentował firmę. Ale dobrze wiedzieć że w tym właśnie dziecko tak się poci.
 
Do góry