reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No ja już kupiłam płaskie Ala mokadyny, stopy mi puchną już ...

A teraz szukam jakiś sandałków płaskich na chodzenie zwykle... I na obcasie ale niskim na wesele w czerwcu ....
 
reklama
Jeszcze to dzisiaj dorwalam na lumpeksie tutaj po 2 euro sztuka :D dobre zakończenie pobytu w Holandii [emoji14] Kazik ma wyprawkę ciuchową właściwie gotowa i w przeliczeniu zapłaciłam jakieś 100-120 zł na wszystko, w większości nowe rzexzy. Mam tego trzy siaty :D
sketch-1524919246955.jpg
 

Załączniki

  • sketch-1524919246955.jpg
    sketch-1524919246955.jpg
    71,6 KB · Wyświetleń: 366
reklama
No ja też uwielbiam szpilki i ogolnie na obcasie...mało kiedy w sportowych butach albo tak jak teraz w płaskich mokasynach to już w ogóle dopiero teraz zaczęłam chodzić w ciąży....

Hah tez tak mialam przed ciaza koszule eleganckie spodnie, sukienki torebeczki a teraz przy dziecku dres, nerka zamiast torebki koszulki byle tylko wygodnie [emoji6]
 
Do góry