reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Widac ze jestescie wspierajaca sie rodzinka, ja tak samo mam z mlodszym bratem....
Tylko rady radami...
Szukanie pol dnia za kogos lekarza to juz nie rada.. Skoro ona nie pracuje mogla sobie poszukac bo dzieckiem nie jest.... wiec czemu na starcie i w takiej blachostce juz pomocy potrzebuje.... po prostu uważaj... zeby nie bylo tal ze malymi krokami i zostaniesz mama 2 dzieci.... ( przepraszam ze tak prosto z mostu, ale mam kolezanke..lat 35... ma brata mlodszego ktory wpadł.. z dziewczyna... oni ok 20 lat mieli...doslownie ta sama sytuacja..ona mloda i nie pracuje..on tez nie..wiec jeszcze gorzej....ale imal sie jakichs prac w czasie ciazy.. na garnuszku rodzicow sobie siedza...a siostra wlasnie najstarsza najbardziej sie tym przejmuje..teraz ...ona sie opiekuje..baaardzo czesto ..teraz juz 2 latkiem...az za duzo za nich robi..a zapierala sie..że ona sie nie bedzie mieszac..tylko jak bedzie miala ochote...) jest inacze... siedzi z malym częściej niz planowała...
No ja w rodzinie mam podobną sytuację.
Tyle że moja bratowa potrafiła odmówić swojemu bratu opieki nad jego córką. Bo choć mała cudowna, to młody tatuś grał sobie na konsoli mieszkając u mamusi. Mama małej na jakąś fuche pojechała, a on pod opiekę dziecko do siostry, bo mu przeszkadza w graniu [emoji850]... Tacy młodzi ludzie którzy nie mają pojęcia o dziecku często nawet nie widzą że coś źle robią.
 
Cześć dziewczyny :)
Mogę dołączyć? Ok.200 stron przeczytałam, więcej nie dam rady ;)
Mam na imię Magda mam 36 lat i jestem obecnie w czwartej ciąży :) Mam córkę- 12 lat, dwóch synów 4, 5 roku i 3 latka, a teraz oczekuję córki :-) :) Termin mam na 2.10 .
Wow...jak cudnie...[emoji4][emoji4][emoji4] witamy serdecznie.
 
@mewa416 Dobrze, że wtedy zdobyłaś się na odwagę i uciekłaś. Musiało Ci być strasznie trudno, ale uchroniłaś Was od przemocy. I, jak rozumiem po Twojej obecności tutaj, wykorzystałaś swoją szansę na szczęście w nowym związku.
Mam wspaniałego Męża który jest naszym wsparciem i córka dogaduje się z nim świetnie :) ale wtedy jak ktoś mi mówił, że zobaczysz spotkasz jeszcze swoją drugą połówkę, to zawsze powtarzałam że do końca życia będę już sama ;)
 
reklama
Do góry