reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To ja chyba mam stalowe nerwy bo cierpliwie czekam na pierwsze kopniaki Jerzyka.
Ja z tego samego powodu nie kupię - wolę się nie stresować jak nie uda mi się znaleźć tętna. A wiem, że strwdowalabym się bardzo. Może jestem w tym temacie staroświecka, ale czekam na regularne ruchy, a wiem, że nawet czasem przy nich się stresowalam, jak za długo nie czułam
No bo to jak w życiu,nie wszystko dla wszystkich :) I nie ma obowiązku kupowac,słuchać,to po prostu zależy od potrzeby :) U nas z tym serduszkiem bywały problemy,więc co drugi dzień "zaglądam" do Malucha :) ale oczywiście jak to ja,chciałabym wiecej,np widzieć jeszcze :D
Ja bym sie wykończyła gdybym nie miała tego ustrojstwa albo zbankrutowała na usg :D
 
reklama
Teraz jestem w świetokrzyskim,ale zazwyczaj ok Zamościa :D
Ja też czekam na ruchy,choć po przemówieniu mojej gin nt.ruchów właśnie(że dla niej ruchy to konkretne,mocniejsze kopniaki i o tym,że czasem we wczesniejszych ciązach czasem to faktycznie ruch dziecka a czasem jelita czy coś,a potem na ip ląduja kobitki bo przestały czuć te ruchy,a tu zonk bo to było raczej jelito własnie) to nie wsłuchuje się specjalnie w brzuch żeby sie nie nakręcic niepotrzebnie,
O to bliżej do mnie bo ja okolice Chełma :) ale ja nie mam tego urządzenia:rolleyes:
 
No bo to jak w życiu,nie wszystko dla wszystkich :) I nie ma obowiązku kupowac,słuchać,to po prostu zależy od potrzeby :) U nas z tym serduszkiem bywały problemy,więc co drugi dzień "zaglądam" do Malucha :) ale oczywiście jak to ja,chciałabym wiecej,np widzieć jeszcze :D
Ja bym sie wykończyła gdybym nie miała tego ustrojstwa albo zbankrutowała na usg :D
No takie usg w domu to bym chyba chxiala :D widzieć i słyszeć to co innego :D
 
Tak głupie pytania jak zaraz zadam to tu chyba jeszcze nie padło...
Dziewczyny,swędzą Was cycki? Ja normalnie czasem mam tak,że jadę autem,stoję w korku i gdzieś się tam smyram:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Tak głupie pytania jak zaraz zadam to tu chyba jeszcze nie padło...
Dziewczyny,swędzą Was cycki? Ja normalnie czasem mam tak,że jadę autem,stoję w korku i gdzieś się tam smyram:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Też tak miałam w pierwszej ciąży :D teraz to cycki tak elastyczne (żeby nie powiedzieć naciagniete [emoji23]) po dwóch latach karmienia, że choćby i trzy rozmiary się powiększyły, to bym chyba nie poczuła [emoji23][emoji23]
 
Tak głupie pytania jak zaraz zadam to tu chyba jeszcze nie padło...
Dziewczyny,swędzą Was cycki? Ja normalnie czasem mam tak,że jadę autem,stoję w korku i gdzieś się tam smyram:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Haha normalne . Też tak czasem mam. Częściej mnie jednak tak zakłuje z bólu.
Smaruje kremem na sutki piersi i brzuszek.
Dostałam jakiś grecki specyfik. Jest ok i skóra elastyczna .Liczę, że nie będzie rozstępów.
 
reklama
Do góry