reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dzien dobry,
Jutro sklepy otwarte ?

IMG_1885.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1885.JPG
    IMG_1885.JPG
    47,9 KB · Wyświetleń: 411
O to bliżej do mnie bo ja okolice Chełma :) ale ja nie mam tego urządzenia:rolleyes:
O to kiedyś z ekspresówki na Zamość nie zjadę i do Ciebie sie wproszę :D
Też tak miałam w pierwszej ciąży :D teraz to cycki tak elastyczne (żeby nie powiedzieć naciagniete [emoji23]) po dwóch latach karmienia, że choćby i trzy rozmiary się powiększyły, to bym chyba nie poczuła [emoji23][emoji23]
Mnie się na razie o rozmiar zwiększyły :D ale niemężowi sie podoba :D
 
Nie kąpię się. I dobrze - ja przy córce nie wyraziłam zgody na kąpiel w szpitalu. Ale znając życie, pewnie jeszcze wiele szpitali praktykuje te kąpiele :/
Ja miałam co prawda trochę inna sytuację bo w szpitalu byliśmy dłużej i młody byl wykapany pierwszy raz w 11 dniu życia ale podobało mi się że pokazali mi jak kąpać, jak przewijac, ubierać. Nigdy wcześniej tego nie robiłam więc uznałam to za pomocne :)

Dzisiaj ide na shopping, wydam dużo pieniędzy będę jadła niezdrowe jedzenie i będzie cudownie ;D
 
Ja mam dzis sobote[emoji16][emoji106] dla siebie wlasnie sie umalowalam [emoji43] jade do kilku sklepow, fryzjera zeby mi odratował to co sama napsułam z nikim sie nie umawialam mam potrzeby pobyc sama ze soba wiec wezme się na lunch potem lody i koktajl i wszystko sama ohhh tak !!!! [emoji7][emoji7]
 
Ja znam mnóstwo dziewczyn które bardzo wcześnie zaszły w ciąże i były ostatnimi osobami po których bym się spodziewała ze dadzą sobie radę. I na bank na początku był szok i trochę nie wiedza, co robić teraz. Ale ostatecznie każda z nich jest super mama.
Wiec spokojnie dadzą sobie radę nie maja 15 lat.

Jak będą mieli problem sami przyjdą.
A dziecko to nie jest jakiś nie wiadomo jaki wydatek na początku jeśli oczywiście chodzi się na NFZ i nie kupuje się tych wszystkich rzeczy „dla wygody” tylko same podstawowe.

Brat zarabia dziewczyna dostanie 1000zl z zusu jak urodzi i będzie dobrze.
Ja sama zaszłam w ciążę na studiach, miałam 21 lat. W 5 miesiącu byłam już sama ponieważ człowiek który próbował być ojcem odleciał totalnie i skończyło się tym że postanowił mnie pobić... Cóż wyprowadziłam się do Babci bo jako jedyna z rodziny się ode mnie nie odwróciła i musiałam bardzo szybko dorosnąć.
Także co tacy młodzi ludzie wiedzą o życiu to jedno... Pewnie szybko będą musieli się przestawić na dorosłe życie
 
@mewa416 Dobrze, że wtedy zdobyłaś się na odwagę i uciekłaś. Musiało Ci być strasznie trudno, ale uchroniłaś Was od przemocy. I, jak rozumiem po Twojej obecności tutaj, wykorzystałaś swoją szansę na szczęście w nowym związku.
 
reklama
Do góry