reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć dziewczyny :)
Mogę dołączyć? Ok.200 stron przeczytałam, więcej nie dam rady ;)
Mam na imię Magda mam 36 lat i jestem obecnie w czwartej ciąży :) Mam córkę- 12 lat, dwóch synów 4, 5 roku i 3 latka, a teraz oczekuję córki :-) :) Termin mam na 2.10 .
Witamy serdecznie :D
Jak samopoczucie? To który to już tydzień?:D
Ja dokładnie też tym się smaruje [emoji4][emoji4][emoji4] od 4 miesiąca.
Ja jak zwykle cus przegapie. Kupie to na te moje cyce nieszczesne,może pomoże:D
 
reklama
Mam wspaniałego Męża który jest naszym wsparciem i córka dogaduje się z nim świetnie :) ale wtedy jak ktoś mi mówił, że zobaczysz spotkasz jeszcze swoją drugą połówkę, to zawsze powtarzałam że do końca życia będę już sama ;)
Bo jak jest źle,to ciężko nam uwierzyć,że jeszcze będziemy szczęśliwe:)
Przykre doświadczenia jednak hartują nas bardzo...
 
Witamy serdecznie :D
Jak samopoczucie? To który to już tydzień?:D

Ja jak zwykle cus przegapie. Kupie to na te moje cyce nieszczesne,może pomoże:D
Jeśli chodzi o rozstępy to i tak nie wiadomo czy pomoże. To raczej generyczne uwarunkowania decydują.
Ale ja w pierwszej ciąży smarowałam i nie miałam rozstępów...jedynie na lewym udzie dość wysoko w ostatnim tygodniu kilka małych się pojawiło. Więc teraz smaruje nie tylko brzuch ale też i uda i pupę i piersi [emoji1][emoji1][emoji1] liczę na sile podświadomości.
No i nie zamierzam przytyć tyle co w 1. To też na pewno swoje robi.
 
Muszę Was nadgonic strony z 8 chyba już haha....

Byłam rano na krwi badaniu na czczo toksoplazmoza różyczka cytomegalia... Te 3 mi kazał lekarz zrobić . 195 zł poszloooo :eek:
 
SytySytu z dziś ok 10 sklep Mila - dawny polo market. Poszłam po badaniu krwi po pierdoły owoce chleb....kolejka mega sobota ludzie zakupy robią 2 kasy tylko ... Jakaś pani się drze z końca kolejki :" proszę uruchomić 3 cia kasę... " Noi przyszła kasjerka rozładować kolejkę ...


Ja grzecznie czekalam chodz już mi się duszno robilo :eek:

Pytam kasjerki :" nie macie kasy dla kobiet w ciąży ? A ona nieeeee nieeeeee jest 1 kolejka...


U Was też tak jest w miastach że w ciąży w sklepie nie przepuszczają kobiet w ciąży ????:confused::confused::confused:
 
Samopoczucie w tej chwili już całkiem dobre, początki miałam fatalne. Jestem w 18 tygodniu ciąży :D
O to super :-) z lepszym samopoczuciem to i ciążę się przyjemniej przeżywa:)
SytySytu z dziś ok 10 sklep Mila - dawny polo market. Poszłam po badaniu krwi po pierdoły owoce chleb....kolejka mega sobota ludzie zakupy robią 2 kasy tylko ... Jakaś pani się drze z końca kolejki :" proszę uruchomić 3 cia kasę... " Noi przyszła kasjerka rozładować kolejkę ...


Ja grzecznie czekalam chodz już mi się duszno robilo :eek:

Pytam kasjerki :" nie macie kasy dla kobiet w ciąży ? A ona nieeeee nieeeeee jest 1 kolejka...


U Was też tak jest w miastach że w ciąży w sklepie nie przepuszczają kobiet w ciąży ????:confused::confused::confused:
Ano jest. Czasem stoję i stoję i stoję. Jeszcze mi się nie zdarzyło,zeby ktoś przepuscil mnie w kolejce albo kasjerka poprosila z niej.
No ale jak to usłyszałam w aptece pelnej emerytów(bylam w kolejce 23),ciąża to nie choroba....
 
reklama
Do góry