reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No kompletnie mętne tłumaczenie lekarza. Mnie reportaż nie usatysfakcjonował.

No właśnie my małżeństwem nie jesteśmy i może warto wziąć pod uwagę to uznanie w ciąży bo życie pisze tak różne scenariusze...

@aspekt...ja oglądam filmiki o pielęgnacji noworodka i wyrzuty sumienia mam,że synowi źle pieluche zmienialam :( ale tak w szpitalu zmieniali to i ja tak robiłam,choć teraz na logikę to błąd robili... Wszystko tak idzie naprzód,coraz nowsze metody,sposoby,leki.....
O matko..jak to źle pieluche zmienialas? A jaka tam filozofia?... ja pewnie tez zle zmieniam.... bo nie wiem jaki inny sposob drugi moglby być? Chodzi o dziecko przy podkladaniu pieluchy by mu nog do gory...albo do czola... nie wywijac?..zeby za nogi do gory nie podnosic?
 
reklama
Mi się ciężko was nadrabia bo w pracy wyłączam neta...po pracy musiałabym tylko przy tel siedzieć :)

Piękne brzuszki macie.
U mnie jakoś tak nieciążowo się zrobiło :( Brzuch nie rośnie, ruchów nie czuję, samopoczucie nieciążowe, żadnych dolegliwości...zaczynam świrować...dzisiaj równiutko 17tc
Wizyta dopiero w poniedziałek...oby przetrwać weekend...ten krótki weekend.
 
Ja pije przeważnie wodę albo sok 100%. Raz na jakiś czas robię sobie sama soki np
Marchew jabłko albo pomarancz grejfrut ;) mniam
Tylko sporo tych owoców czy warzyw trzeba kupować -trochę zachodu z tym jest ;)
 
Bałam się pytać czy to wpadka, wydawało mi się to trochę nie namiejscu... zreszta tak czy inaczej to fakt jest taki że jest w ciąży. Ona ma 19 lat i o ile za brata jestem spokojna bo wiem że to rozsądny chłopak, nawet jeżeli ciąża była nieplanowana... to o jego dziewczynie nie mogę powiedzieć że jest dojrzała i zaradna... jeszcze się uczy, raz już rok zawaliła, rok jej został i ja to czarno widzę... przeniosła się na naukę zaoczną bo chciała iść do pracy, nigdzie miejsca nie zagrzała dłużej niż 2-3 miesiące, już chyba 4 razy pracę zmieniała... ja przekazałam info o lekarzach, badaniach, witaminach i na razie dałam spokój, zadzwonię za kilka dni i się zapytam co ustalili bo nie chce być natrętna. Brat sobie radzi finansowo, o pomoc nas nie prosi ale nie wiem czy wydatki na dziecko ich nie przerosną... kokosow jednak nie zarabia
Kurcze..czyli niedojrzala do macierzynstwa... no ale ma.te 9 miesięcy do przygotowania sie do nowej roli........tylko roli mamy nie porzuci po 3.miesicach... dobrze ze brat dojrzaly.... cos czuje ze sama szybciej zadzwoni...
 
Nie mogę odnaleźć wypowiedzi która szalona cytowałas a chciałabym się odnieść, bo sama zaszłam w ciąże mając 19 lat i...nie zgodzę zie z poradami które tu wypisałas.

Powiem wam, ze dajcie im samym się ogarnąć w sytuacji ;) ja miałam 19 M 21lat, poroniłam dość późno, ale wzięliśmy ślub zamieszkaliśmy razem i tak zaraz 5 lat stuknie :) naprawdę tacy „młodzi dorośli” są czasem bardziej świadomi niż wam się wydaje, a takie matkowanie im niczego dobrego nie wniesie ;) a podstawiając pod nos listę z cenami to trochę robić z nich ułomów jakichś, dadzą sobie radę bez obaw.
Ta wypowiedz Oli jest na str 1371

Latwo mozna wyszukiwac...

Napisze tak ma zas..i dla innych..
. wchodzisz w dana osobę..rozowy napis... potem jak wyskoczy okienko....znowu rozowy napis z nickiem danej osoby..... klikasz na jej aktywnosci. ... posty..i poczatek postu zawsze sie wyswietla..... ..klikasz w ten post i automatem przekieruje na strone z postem....

Mozna tez wyszukac po jakims konkretnym slowie ktorego dana osoba użyła
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Szalona 29

I jak Twoje zdrowie ? Dobrze kojarzę że od męża się troszkę zarazilas co ma anginę ?
Lykasz coś leczysz się jakos ?

Mnie chyba mój mąż uraczyl przeziebieniem... Głowa boli i dreszcze mam ale gorączki nie na szczęście....
 
Do góry