reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Co do wpadki. Mnie normalnie na osobnosci zapytał męża szwagier czy planowalismy? Nie czułam się urazona. Myślę że jak weźmiesz brata na osobnosci zapytasz czy planowali to nie powinien być zły za takie pytanie.
 
Ja nie chce robić z nich ułomów i myśle że @szalona też nie miała tego na myśli, chodzi o to że czasem ktoś potrzebuje takich wstrząsowycj faktów żeby się ogarnąć, bo ciąża to nie jest sytuacja w której "jakoś damy radę", tylko odpowiedzialność za drugiego malutkiego i kruchego człowieczka.
Każda z nas jest inna i dojrzała w rożnym wieku, jedna szybciej druga wolnej. W życiu bym się nie wtrącała i nie dawała rad gdybym nie widziała takiej potrzeby.
Absolutnie nie chodzilo mi o robienie z kogos "ulomow" mlodzi nagle znalezli sie w takiej sytuacji...zadaja pytania zaufanej osobie.. i bardzo dobrze...tym bardziej jak chlopak mamy nie ma to siostra jest takim wsparciem i plecami

Przyklad z lista i cenami..chodzilo mi by tak jak to Olka90 zrozumiala... wstrzasnac nimi..o ta rozmowe uswiadamiajaca...skoro pytaja to tym bardziej...sa widac zagubieni...
I dobrze Ola mlodych wyczula ze nie sa kompletnie swiadomi cen..skoro startuja do prywatnego lekarza...nie sa swiadomi niczego...
 
Najlepiej to czytać skład, pierwszego składnika na liście jest najwięcej, ostatniego najmniej, powinien być sok 100 %, nie napój ani nektar, z warzyw lub owoców bez cukru i wydaje mi się, że lepiej wybierać te z lodówki z krótkim terminem przydatności ;)
Ja kupuje z lidla, albo wyciskam swoje soki warzywno-owocowe

Mojito virgin to mojito bez alkoholu :)
Gdzie to mojito kupic ??
 
Są coraz częściej w sprzedaży sokowirówki wolnoobrotowe - poczytaj sobie. Robią sok bez utraty witamin tak jak np. W sokowirówce :) kwestia nawet 150 zł i w górę - są czasem w biedrze lub lidlu.

Osobiście wrzucam tam wszystko - od migdałów przez szpinak jarmuz i wszelkie owoce warzywa :) przepisów jest mnóstwo w internecie.
Kubus niestety pozostawia wiele do życzenia, mój K pije od czasu do czasu na codzień woli wodę :)
Ja też tak robie. Wyciskarka przemieli wszystkie warzywa i owoce jakie sie chce lub akurat ma :). W sezonie wyciskam sok pokrzywy albo z natki marchewki. A ogolnie to nie nie marnuje prawie niczego, ostatnio wyciskałam sok z liści kalafiora (tych ktore sie odrzuca) i łodyg kalarepy, do tego jakieś jabłko i jest smacznie i bardzo zdrowo :)
Wyciskam prawie codziennie razem z moim 3-latkiem.
 
Jest 26 dziewczyn do grupy zamkniętej.....

Strona 1376
.. polubic post jak ktoras jeszcze chce dolaczyc.... pisze tu jakby ktoras przeoczyla :)


Jak was nadrabiam..to widze ze niektore przeoczyly :) nic straaconego.... cofnijcie na strone 1376 i polubcie komentarz....to te osoby wpisze na liste..tak latwiej mi bedzie was zebrac do kupy..a liste musze wyslac admince
 
reklama
Do góry