reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Zapomniałam , pytanko do mam które już coś czują w brzuszku jakieś ruchy ...

Byłam w łazience koło umywalki coś tam robiłam myłam ręce czy coś robiłam ...
Iiii nagle takie coś raz czy dwa razy mnie ''posmyralo ''

To był bobasem ???? To jest to wasze określenie " muśnięcie motyla '' ?:zawstydzona/y::szok:

Pierwszy raz coś takiego miałam i teraz już cisza ....
 
reklama
@Szalona 29

I jak Twoje zdrowie ? Dobrze kojarzę że od męża się troszkę zarazilas co ma anginę ?
Lykasz coś leczysz się jakos ?

Mnie chyba mój mąż uraczyl przeziebieniem... Głowa boli i dreszcze mam ale gorączki nie na szczęście....

Okazało sie ze chorujemy przez klimatyzacje w aucie !!! Maz jezdzi najwiecej dlatego najbardziej go dopadlo..bo on nie przelykal sliny tylko wypluwal..zmiany ropne az mial...... ..mnie mniej..bo ja do pracy na codzien nie jeżdżę.... a dzieci w ogole..bo spacery..a jak jada.to z tyłu auta i raczej wozek i wszedzie spacerkiem.. wiec to to..... filtry zamowione.wszystko wymieniamy w poniedziałek....
Juz lepiej sie czuje.. i maz też...ale on jeszcze wybiera antybiotyk.. a ja nic nie biore..tylko psikalam tantum verde jak czulam bol gardla....

Reaguj szybko...jakis czosnek... herbata.miod cytryna.. maliny... zeby Cie nie rozlozylo...
 
Ostatnia edycja:
No szukałam sokowirówka albo wyciskarki .. no ceny różne od 150 w górę ogólnie ... Nie wiem czy jest sens żeby nie było że kupię a mi się nie będzie chciało robić soków to by słabe było :oo:
Na pewno lepiej zjesc owoca, czy warzywo niz pic sok. Wtedy mamy duzo wiecej blonnika i witamin, a soki owocowe to juz w ogole sam cukier, co prawda, z owocow, ale jednak. Jesli juz to wyciskarka, gdzie na wolnych obrotach dosc skutecznie wszystko wycisnie, bo przez sokowirowke wiekszosc dobrego po prostu przeleci,a dodatkowo wysoka temperatura zabije nam wszystkie witaminki[emoji5]
 
Okazało sie ze chorujemy przez klimatyzacje w aucie !!! Maz jezdzi najwiecej dlatego najbardziej go dopadlo..bo on nie przelykal sliny tylko wypluwal..zmiany ropne az mial...... ..mnie mniej..bo ja do pracy na codzien nie jeżdżę.... a dzieci w ogole..bo spacery..a jak jada.to z tyłu auta i raczej wozek i wszedzie spacerkiem.. wiec to to..... filtry zamowione.wszystko wymieniamy w poniedziałek....
Juz lepiej sie czuje.. i maz też...ale on jeszcze wybiera antybiotyk.. a ja nic nie biore..tylko psikalam tantum verde jak czulam bol gardla....

Reaguj szybko...jakis czosnek... herbata.miod cytryna.. maliny... zeby Cie nie rozlozylo...

O jednak od klimy... Mój się załatwił w pracy przeciągi są i go zawiało ...a ja ratuje się czym się da...
 
Jest 26 dziewczyn do grupy zamkniętej.....

Strona 1376
.. polubic post jak ktoras jeszcze chce dolaczyc.... pisze tu jakby ktoras przeoczyla :)
Ale .... chyba była już ankieta na temat grupy zamkniętej i chyba nie było szału ? To po co 10 grup do ogarniania ? I tu i fb i kolejna ? :/
 
Ostatnia edycja:
Absolutnie nie chodzilo mi o robienie z kogos "ulomow" mlodzi nagle znalezli sie w takiej sytuacji...zadaja pytania zaufanej osobie.. i bardzo dobrze...tym bardziej jak chlopak mamy nie ma to siostra jest takim wsparciem i plecami

Przyklad z lista i cenami..chodzilo mi by tak jak to Olka90 zrozumiala... wstrzasnac nimi..o ta rozmowe uswiadamiajaca...skoro pytaja to tym bardziej...sa widac zagubieni...
I dobrze Ola mlodych wyczula ze nie sa kompletnie swiadomi cen..skoro startuja do prywatnego lekarza...nie sa swiadomi niczego...

Myśle ze sama ciąża jest dla nich wystarczającym wstrząsem i nie trzeba ich dodatkowo straszyć ze bóg wie jakie koszta przed nimi, mają obcykane gooogle to się dowiedzą ile łóżeczko kosztuje, nie przypominam sobie, żeby ktoś mnie tak uświadamiał, bo odebrałabym to jak „weź się jeszcze zastanów to duża kasa” a tu już się mleko wylało ;) pójdą do prywatnego zapłacą raz, drugi po 200 zł to się namyslą na NFZ jak będzie trzeba ;) serio 20 lat to nie 8 jednak.
Pamietam na pierwsza wizytę do gina pojechała ze mna siostra męża i do dziś mnie przeprasza bo odebrałam to jakby ona mnie sprawdzała czy aby nie wrabiam nikogo w pieluchy ;) wiec łatwo można przegiąć ...
 
reklama
Ja znam mnóstwo dziewczyn które bardzo wcześnie zaszły w ciąże i były ostatnimi osobami po których bym się spodziewała ze dadzą sobie radę. I na bank na początku był szok i trochę nie wiedza, co robić teraz. Ale ostatecznie każda z nich jest super mama.
Wiec spokojnie dadzą sobie radę nie maja 15 lat.

Jak będą mieli problem sami przyjdą.
A dziecko to nie jest jakiś nie wiadomo jaki wydatek na początku jeśli oczywiście chodzi się na NFZ i nie kupuje się tych wszystkich rzeczy „dla wygody” tylko same podstawowe.

Brat zarabia dziewczyna dostanie 1000zl z zusu jak urodzi i będzie dobrze.
 
Do góry