reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja też się obawiałam, tym razem nawet o tym nie myśle, ale bez przesady, po co kogoś straszyć i sumienie do tego dodawać ;) nie widze w tym nic złego, jeśli ktoś się dobrze czuje.
A w to co jest w necie napisane to Ty lepiej nie wierz :) tam katar to nowotwór jądra

A czy ja kogoś straszę ?[emoji85] Boshe dziewczyny wyluzujcie .
Każda z nas pisze co wie z doświadczeń albo od lekarzy i tyle.
Nikomu niczego nie narzucam . Napisałam co wiem i co słyszałam i tyle.
 
Ja też się obawiałam, tym razem nawet o tym nie myśle, ale bez przesady, po co kogoś straszyć i sumienie do tego dodawać ;) nie widze w tym nic złego, jeśli ktoś się dobrze czuje.
A w to co jest w necie napisane to Ty lepiej nie wierz :) tam katar to nowotwór jądra
Hehe dobre.
Ja w samolocie to gdyby nie okna to nawet bym nie wiedziala ze lece [emoji23][emoji23]
Za to moja tesciowa strasznie reaguje, jakby pijana byla [emoji3]
 
Ja też się obawiałam, tym razem nawet o tym nie myśle, ale bez przesady, po co kogoś straszyć i sumienie do tego dodawać ;) nie widze w tym nic złego, jeśli ktoś się dobrze czuje.
A w to co jest w necie napisane to Ty lepiej nie wierz :) tam katar to nowotwór jądra
Według mnie,wszystko na tym świecie ma swoich zwolenników i przeciwników,zachowania w ciazy również :) kazdy ma swój rozum i każdy niech decyduje za siebie,nie ma głupich decyzji pt.nie wyjadę bo...lub jadę,a co mi tam... Trzeba słuchac przede wszystkim siebie bo żadna koleżanka czy nawet doktor nie zna nas na tyle (chodzi tu chociazby o leczenie na siułe niskiego cisnienia czy niskiego cukru nawet jak my się czujemy z tym dobrze).
Pewnie jakby zrobic forumową sondę to i zwolenniczki czerwonego wina w ciąży sie znajdą :) No ale tak już jest,każdy ma swoje przekonania itd
 
Co do spania tylko na lewym boku, to podobno wcale nie jest to takie dobre... Dziecko może mieć później jakaś asymetrię. Nasze organizmy dobrze wiedzą jak mają byc ułożone :) możemy nawet spać na brzuchu jeśli nam to sprawia przyjemność i nie jest niewygodne :)
 
Według mnie,wszystko na tym świecie ma swoich zwolenników i przeciwników,zachowania w ciazy również :) kazdy ma swój rozum i każdy niech decyduje za siebie,nie ma głupich decyzji pt.nie wyjadę bo...lub jadę,a co mi tam... Trzeba słuchac przede wszystkim siebie bo żadna koleżanka czy nawet doktor nie zna nas na tyle (chodzi tu chociazby o leczenie na siułe niskiego cisnienia czy niskiego cukru nawet jak my się czujemy z tym dobrze).
Pewnie jakby zrobic forumową sondę to i zwolenniczki czerwonego wina w ciąży sie znajdą :) No ale tak już jest,każdy ma swoje przekonania itd

Otóż to [emoji16][emoji106]
Każdy robi co uważa i według swojego sumienia .
A każde informacje które mamy się przydadzą .

Ja np byłam pewna ,że moja gin powie że jasne nie ma przeciwwskazań można lecieć a tu zaskoczenie .
Jedna ciąże już poroniłam i wole być po prostu ostrożna . Skoro sugeruje ,że lepiej nie to raczej to nie jest jej kaprys [emoji16]
 
Hej juz jestem w domu. Cukier na czczo mialam 96 i moj lekarz wyslal mnie do szpitala. Teraz jest ok na czczo mam 81 ale dostalam glukometr do domu i mam sobie mierzyc cukier. Teraz jestem w 15 tyg i 4 dniu.W szpitalu bylam 3 dni
 
Co do spania tylko na lewym boku, to podobno wcale nie jest to takie dobre... Dziecko może mieć później jakaś asymetrię. Nasze organizmy dobrze wiedzą jak mają byc ułożone :) możemy nawet spać na brzuchu jeśli nam to sprawia przyjemność i nie jest niewygodne :)
Super jakies pocieszenie ;) , staram się zasypiać na boku, a i tak budzę się na brzuchu co prawda z nogą wygieta tak żeby ewentualnie brzuch poszedł troche w bok , ale jednak. Moj maz mi mówi, ze nie moge tak spać , bo cos sie dziecku moze stać, wiec jak mu kazalam nie spać tylko patrzeć na mnie i jak przewroce sie na brzuch mnie budzić, to już mu przeszło i nic nie mówi;)
 
reklama
Według mnie,wszystko na tym świecie ma swoich zwolenników i przeciwników,zachowania w ciazy również :) kazdy ma swój rozum i każdy niech decyduje za siebie,nie ma głupich decyzji pt.nie wyjadę bo...lub jadę,a co mi tam... Trzeba słuchac przede wszystkim siebie bo żadna koleżanka czy nawet doktor nie zna nas na tyle (chodzi tu chociazby o leczenie na siułe niskiego cisnienia czy niskiego cukru nawet jak my się czujemy z tym dobrze).
Pewnie jakby zrobic forumową sondę to i zwolenniczki czerwonego wina w ciąży sie znajdą :) No ale tak już jest,każdy ma swoje przekonania itd
Zgadzam się :) szanujmy swoje poglądy :) każda z nas jest inna, każda nasza ciąża jest inna :) dużo przecież zależy od naszych organizmów, jaki prowadzilysmy tryb życia przed ciążą, w jakim miejscu mieszkamy, jaką dietę prowadzimy itp. Itd ;)
 
Do góry