reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
.
Mi jak slabo i w glowie jak sie kreci..... klade sie..i nogi w gore...leze tak... potem jak wstaje to szklanka wody...

Teraz tez ciagle tak leze ..czytam Was..a maluszek tanczy sobie do. Bajek.. zabawki ma na podlodze rozsypane i jest cudownie grzeczny
Szalona uważaj na siebie, dobrze że twój maluszek daje ci trochę wytchnienia.
Każda mamusia uważa że może góry przenosić a czasami taka przykra niespodzianka ja spotyka jak dzisiaj ciebie.
Dbajmy o siebie kobitki.
Ja cały czas sobie powtarzam wolniej, nie denerwuj się, zrobisz to jutro. Ciężko czasem przestawić się na nowy tryb, ale ja czuję że muszę zwolnić chociaż normalnie śmigam jak huragan :)
 
reklama
Do góry