reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ale te 2tys to wiesz, są po prostu nie polecane, szczególnie osobom nie chodzacym po górach. Ale też na zasadzie lepiej dmuchać na zimne niż 'o matko 2000,uciekamy bo urodzę' ;)
No ja nie chce nagle zaczynać przygody z górami, ja tam wolę tereny płaskie i ewentualnie widok z góry na którą wjade kolejka. Patrzyłam i te kolejki wyjeżdżają na dwie góry maz do 1500n.p.m
Resztę spędzę w rejonie górskim ale na dole ;p
 
No ja nie chce nagle zaczynać przygody z górami, ja tam wolę tereny płaskie i ewentualnie widok z góry na którą wjade kolejka. Patrzyłam i te kolejki wyjeżdżają na dwie góry maz do 1500n.p.m
Resztę spędzę w rejonie górskim ale na dole ;p
Spokojnie, oddychaj dużo świeżym, górskim powietrzem i nie stresuj się, na pewno wyjazd będzie udany :)
 
Bez przesady :/
Normalnie Wam napisałam co moja gin powiedziała a nie jest z tych co traktują ciąże jak jajko .
I nie wiem co by powiedziała gdybym jechac musiała ale nie muszę bo to było pod względem wakacji . Wiadomo ze jedna poleci i będzie Ok inna poleci i może nie być ok.
Powiedziała to w kontekście ze lepiej nie.
Np dlatego ,że są inne bakterie , inna flora , lot to ciśnienie itd .

Po co ta bulwersacja od razu ?

Nie porównujmy latania samolotem do codziennych spraw.
Skoro ktoś nie musi lecieć to po co np ryzykować ?
To każdego wybór i sumienie [emoji6]

Tu któraś z Was pisała ,że się obawia ,ja np tez wiec stwierdziłam ,że zapytam .
Wiadomo co lekarz to inna opinia .

A w necie tez jest napisane ,że jak już się wcześniej ciąże poroniło to też lepiej nie.

Ja też się obawiałam, tym razem nawet o tym nie myśle, ale bez przesady, po co kogoś straszyć i sumienie do tego dodawać ;) nie widze w tym nic złego, jeśli ktoś się dobrze czuje.
A w to co jest w necie napisane to Ty lepiej nie wierz :) tam katar to nowotwór jądra
 
reklama
Na mialam taki wysoki wyniki nawet wyższy bo ok 8. Wprowadziłam do diety duzo kiszonek, kwaśnych owoców i po ok 3-4tyg ph spadło do 5 ;) polecam.

Jestem wegetarianka wiec ryzyko moczu zapasowego jest u mnie dosc wysokie


Oki będę wiecej kwaśnego jesc ... Ja ostatnio mało mięsa jem bo mi śmierdzi ... Odrzuca mnie ... Ogólnie jadłam zawsze duzo mięsa....
 
Do góry