reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja chcę. TP 10. 10, 1 dziecko, płeć: dziewczynka.

Oooo, to jeszcze powiedz, że masz 28 lat? :) Bo ja mam dokładnie tak samo, też pierwsze dziecko, też córeczka i też termin 10.10:)

Ja dziś byłam na kontrolnym usg, nasza dziewczynka waży już jakieś 130 g:) Wszystkie pomiary wyszły ok:) Cudownie widzieć, jak się rusza i jak bije jej serduszko:)

No i pocieszyłyście mnie, że nie tylko ja nic nie przytyłam - do tej pory mnie to trochę martwiło, bo jednak "normalniejsze" jest zacząć już powoli przybierać, a u mnie waga ani drgnie... Ale skoro dzidzia zdrowo rośnie, to w sumie chyba powinnam się cieszyć:)

Pysia - cudownie, że masz już wyniki Nifty i że możesz już być spokojna! :)
 
reklama
I jeszcze co do piersi to powiedzcie czy wam się zmieniły brodawki? Moje są ciemniejsze tzn ta cała otoczka i zrobiła się większa.. straszne to jest... kolor rozumiem że po ciąży wróci do normy ale jest szansa że ta otoczka też zmaleje? :oo:
Czy ciemniejsze, to nie wiem, ale wieksze napewno. Mam wrazenie ze ta otoczka cala to wieeeeelka jest [emoji85]
Ja się ważę tylko u lekarza :D


Mam stanik do karmienia z Alles i całkiem ściśliwy jest pod biustem, także możesz też tam próbować 70.

Wychodzę do lekarza, trzymajcie kciuki!
Kciuki!!
 
Ja sobie nie wyobrażam domu bez psa <3 chociaż mój należy do tych 4kilogramowych, śpiących w łóżku i myślących że jest naszym dzieckiem więc mam nadzieję że jakoś się pogodzi z tym że pojawi się nowy członek rodziny [emoji23]
Moje 40kg i 20kg plus kot też się pchają do łóżka [emoji23]
 
Więc tak , wysoka jesteś i szczupła więc biustonosze pewnie ciężko Ci dopasować...

A można wiedzieć na jaka prace zmieniłaś tzn jaka branża że spokojniej niż w korporacji i godziny normalne jak już po 16 w domu jesteś ? :confused:

Coś w tym jest że jak praca stresująca to się chudnie w oczach albo nie można przytyć.
Ja całe życie 53 ważyłam , teraz 2 lata coś poszła waga do góry na 55-57 ....
Wcześniej 5 lat w banku a zmieniłam na firmę spedycyjną. Nie jestem spedytorem, praca biurowa czyli bardziej obsługa tych zleceń, płatności itd.
 
Tutaj Masza z Czesławem :)
Kochają się bardzo :), dalej najstarsza Łata i na koniec Paulie :) Zobacz załącznik 850118Zobacz załącznik 850119Zobacz załącznik 850120
Mój mąż cały czas marzy o papugach haha, wiecznie słyszę o wolierze dla papug
[emoji23]

Nasze bydle prezentuje się tak, już przerósł kota rodziców haha [emoji23]
FB_IMG_1517570323191.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1517570323191.jpg
    FB_IMG_1517570323191.jpg
    125,9 KB · Wyświetleń: 343
Wcześniej 5 lat w banku a zmieniłam na firmę spedycyjną. Nie jestem spedytorem, praca biurowa czyli bardziej obsługa tych zleceń, płatności itd.

Ooo fajnie , spedycja fajna sprawa , żebym tylko biegle znała język...to by bajka była ....

Mi skoczylo 10 lat pracy w bankach :oops::szok:
Szok jak lata mijają... Też mega praca z ogromnym ciśnieniem . Doskonale Cię rozumiem .... Super że udało ci się odciac pępowinę i znałesc nowa prace :D
 
reklama
Oooo, to jeszcze powiedz, że masz 28 lat? :) Bo ja mam dokładnie tak samo, też pierwsze dziecko, też córeczka i też termin 10.10:)

Ja dziś byłam na kontrolnym usg, nasza dziewczynka waży już jakieś 130 g:) Wszystkie pomiary wyszły ok:) Cudownie widzieć, jak się rusza i jak bije jej serduszko:)

No i pocieszyłyście mnie, że nie tylko ja nic nie przytyłam - do tej pory mnie to trochę martwiło, bo jednak "normalniejsze" jest zacząć już powoli przybierać, a u mnie waga ani drgnie... Ale skoro dzidzia zdrowo rośnie, to w sumie chyba powinnam się cieszyć:)

Pysia - cudownie, że masz już wyniki Nifty i że możesz już być spokojna! :)
27 skończę w listopadzie :blink: a termin porodu wyznaczony masz z OM czy z Usg? Bo ja z usg prenatalnego, ciekawe czy jeszcze się nie zmieni...
 
Do góry