reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Poprzedni ginekolog u którego się leczyłam też w tamtym roku tez kontrolował mi kwas foliowy i inne milion rzeczy . Mam całą teczkę badań , praktycznie co mc miałam serie badań hormonalnych i tych bardziej zwykłych krew mocz kwas foliowy TSH FT3 FT4 ....
Rzadko się tacy trafiają. Ja leczę się ginekologicznie od kilkunastu lat i jestem przekonana, że trafić na lekarza, który bada, aby znaleźć przyczynę, jest trudno. Inna sprawa, że u mnie te badania niewiele dają i wszystko zwalić można na nieszczęśliwy przypadek.
 
o kurcze :o strasznie długo. tzn na ogół właśnie dziewczyny piszą, że robily w pon i w nastepny odbierały wyniki max ten dzien pozniej. Daj znać jak wyniki. A co Cię skłoniło do NIFTY ?
Ryzyko 1:202 zd po wynikach pappa. Miałam do wyboru aminopunkcja i ryzyko poronienia albo NIFTY zaczynam się martwić że tych wyników jeszcze nie ma....
 
Ryzyko 1:202 zd po wynikach pappa. Miałam do wyboru aminopunkcja i ryzyko poronienia albo NIFTY zaczynam się martwić że tych wyników jeszcze nie ma....
Hej, spokojnie, to na pewno tylko kwestia kurierów, którzy wożą materiał z punktu pobrań do labu. Zdaje się, że dzisiaj jest dopiero siódmy dzień roboczy?
 
Ryzyko 1:202 zd po wynikach pappa. Miałam do wyboru aminopunkcja i ryzyko poronienia albo NIFTY zaczynam się martwić że tych wyników jeszcze nie ma....
Kolezanka miala podobnie, wynik usg bez zarzutu, a wynik z krwi 1;180 ... po rozmowie z lekarzem prowadzacym powtorzyla usg prenatalne w innej klinice i znow wyszlo ok. Lekarz kazal jej wyniki krwi olac, bo to tylko prawdopodobieństwo wyliczone na grupie osob badanych, usg jest bardziej miarodajne. Urodziła zdrowa coreczke. Nie wiem czy lekarz powinien jej tak doradzic , ale w jej przypadku bylo.ok;)
 
Kolezanka miala podobnie, wynik usg bez zarzutu, a wynik z krwi 1;180 ... po rozmowie z lekarzem prowadzacym powtorzyla usg prenatalne w innej klinice i znow wyszlo ok. Lekarz kazal jej wyniki krwi olac, bo to tylko prawdopodobieństwo wyliczone na grupie osob badanych, usg jest bardziej miarodajne. Urodziła zdrowa coreczke. Nie wiem czy lekarz powinien jej tak doradzic , ale w jej przypadku bylo.ok;)
W moim też na pewno będzie ale badania zrobiłam dodatkowe aby uspokoić nerwy. U mnie prenatalne też w porządku i to w sumie przez dwóch lekarzy robione jeden specjalista z certyfikatem A drugi szkolący się.
 
reklama
Kolezanka miala podobnie, wynik usg bez zarzutu, a wynik z krwi 1;180 ... po rozmowie z lekarzem prowadzacym powtorzyla usg prenatalne w innej klinice i znow wyszlo ok. Lekarz kazal jej wyniki krwi olac, bo to tylko prawdopodobieństwo wyliczone na grupie osob badanych, usg jest bardziej miarodajne. Urodziła zdrowa coreczke. Nie wiem czy lekarz powinien jej tak doradzic , ale w jej przypadku bylo.ok;)
A ile koleżanka ma lat ? Ja mam 31 więc to nie aż tak dużo przecież.
 
Do góry