reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej. Nadrobilam Was wczoraj ruszylismy do mojej siostry z samego rana a wrocilismy o 19. Chyba cos mi zaszkodzilo bo jak wrocilismy to glowe prawoe mi rozsadzilo i wymiotowalam. Nawet nie wiem kiedy zasnelam taka bylam wymeczona.

Jesli chodzi i porod to ja z corka nastawialam sie na sn. No ale niestety nie bylo postepu porodu mialam dysproporcje matczyno plodowa i mojej malutkiej grozilo niedotlenienie. Takze tyle bylo z moich planow. Ale po cc szybko doszlam do siebie po 8 godzinach wstawalam do lazienki i sama zajmowalam sie corka a po 3 dniach bylysmy juz w domu. Wadomo przy wstawaniu z lozka troche pobolewal brzuch ale dalo sie to przezyc.
 
reklama
Chodzi tylko o złe wspomnienia. Ogólnie uważam, że znieczulenie to to ogromna ulga, naprawdę pomaga. Ale musi być podane w odpowiednim czasie. Już nie pamiętam, rozwarcie może mieć 3-4 cm. Mnie nikt rozwarcia nie sprawdził przed podaniem znieczulenia i kiedy nic już nie czułam, bo zaczęło działać, przyszła położna i oznajmiła, że jest pełne rozwacie i rodzimy. A ja w ogóle nie czułam parcia:/ parlam tylko dlatego, że ona mi kazała, a chyba powinnam czuć ogromny nacisk. Więc u mnie wystąpił jakiś błąd, ale to już lekarze powinni znać się na rzeczy...

Zapytałam bo u mnie w szpitalu nie podają znieczulenia
 
Wystarczy komoda z Ikea na 3 szuflady. Taka za chyba 230 zł. Przynajmniej mi wystarczyła :)
Ja mam taka komodę i myśle ze w zupełności mi wystarczy na rzeczy dla dzidziusia
 

Załączniki

  • 746B1BBD-20B7-492B-B9EB-368AF96F8C0C.jpeg
    746B1BBD-20B7-492B-B9EB-368AF96F8C0C.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 98
A na ile Ci obniżyła u mnie podobnie czekam na wyniki NIFTY i już nerwowo się wykanczam.... :-(

Miałam ryzyko ZD mniej więcej na poziomie 1:500, a w Harmony wynik brzmiał "ryzyko mniejsze niż 1:10000" :) W pappie wyszły mi też podwyższone ryzyka przedwczesnego porodu, zahamowania wzrastania płodu przed 37 tc i stanu przedrzucawkowego, więc te moje wyniki pappy najprawdopodobniej mają związek raczej z łożyskiem, a nie z samym dzieckiem. Ale mam profilaktycznie brać codziennie aspirynę w niskiej dawce i jest duża szansa, że to zniweluje ryzyko tych problemów:)
 
Aha miałaś 8 tj max i lekarz nie panikował...

A leukocyty w osadzie moczu też świrują u mnie ? Raz mam 5-10 norma 1-5 a dziś mam 0-1 , norma 1-5 :eek: no nic w poniedziałek dzwonię do lekarza czy mam w końcu łykać antybiotyk który mi dał na te leukocyty obniżenie czy nie brać w koncu ( że to stan zapalny infekcja niby )

To co każde laboratorium ma inne wyniki u mnie , 5 dni temu mialam zle a dziś nagle dobre :eek:

Cala pierwsza ciaze mialam takie leukocyty nawet wiecej bo zdarzalo sie 25 nie bralam antybiotyku, teraz mialam 5-10 i biore zurawit
 
bJa dzisiaj pracowałam. Po pracy zgrzyt z mężem bo w domu bajzel, jeść nie jedli bo mały nie chciał a on nie wiedział co.
Mały rozdrażniony i śpiący bo z tatusiem rękę w drzwiach przyciął. Ręka opuchnięta i sina..."ale po co okład"..."po co wyje"...
No tak mu nawrzucałam, że pojechał na działkę a my z maluchem uderzyliśmy w drzemkę.
Po 2h telefon przyjedź szybko bo palec do kości przeciąłem, krwotok że ciężko zatamować, trzeba mnie wieść do szpitala.
No I 3h na SORze....jestem wykończona :/

Dobrze, że nie mam dużo do nadrabiania na forum bo padam na twarz.

Ale miałaś dzień ... A dzień z tatusiem się ciekawie skończył o_O

Oby wszystko dobrze i z palcem męża i z rączką dziecka było zdrówka ;)
 
Ja leżaczek w cieniu w ogródku :)

pH miałam 5,5 w dwóch badaniach które robiłam do tej pory, normy do 7,4

To masz dobry wynik w ciąży ma być niższe Ph.. ok 5,5 właśnie mi ginekolog mówił .. a ja mam raz 6 teraz inne laboratorium 7,5 :o i te leukocyty mnie martwią .... Ehh cos złapałam jakaś bakterie pewnie ....
 
reklama
Cala pierwsza ciaze mialam takie leukocyty nawet wiecej bo zdarzalo sie 25 nie bralam antybiotyku, teraz mialam 5-10 i biore zurawit

Ooo to mnie uspokoilas że miałaś też wysokie ... Właśnie 5-10 teraz jak zobaczyłam to się wystraszyłam ...

Żurawit jest bez recepty ? Co nie ?
Lekarz Ci kazał to brać czy sama?
Jeszcze myślałam o furaginie też jest na stany zapalne pecherza...
 
Do góry