reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ten czas pomiedzy usg sie strasznie dluzy...usg wystarcza ma tydzien spokoju a potem zowu stresik. Na pewno potem jak juz sie czuje ruchy to jest latwiej, bo wiemy ze cos sie dzieje w brzuszku. Ja mam w czwartek wizyte, wiem ze usg nie bedzie ale pewnie podotyka brzucha i zobaczy czy wszystko ok. Ciekawa jestem czy moze tez tak dotykowo szyjke ocenic.

Ja na szczescie mam usg na każdej wizycie. :) bardzo mnie to uspokaja... no i czekam na te ruchy z utęsknieniem. W poniedziałek zaczyna się 17 tydz (16+0) a jestem raczej szczupła... może już coś poczuje?
 
reklama
Jakby tak to liczyć, to też jestem na tym etapie:) ale ja mówię, że to jednak 16 tydzień (16+0 itd.), a nie 17:/ w sumie tak też liczy mój lekarz i prowadzący i ten od usg.
 
Ja na szczescie mam usg na każdej wizycie. :) bardzo mnie to uspokaja... no i czekam na te ruchy z utęsknieniem. W poniedziałek zaczyna się 17 tydz (16+0) a jestem raczej szczupła... może już coś poczuje?
Ja też mogę mieć na każdej wizycie ale czytałam artykuł że zbyt częste USG w ciąży nie jest obojętne dla dziecka....nie wiem ile w tym prawdy ale może nie bez przyczyny zalecane są tylko 4. Muszę dopytać dokładnie swojego lekarza co o tym sądzi.
 
Wiesz są warunki szkodliwe i szkodliwe, u mnie są to wirusy, bakterie, krew, alkoholicy i narkomani , niestety nie da się tego wyeliminować bo nie wiadomo nigdy do jakiego chorego zostanie wezwana karetka, osobiście nie wyobrażam sobie kobiety ciężarnej biegnącej do reanimacji, wypadku masowego lub w środku nocy do meliny
Dokladnie! W domu pomocy społecznej są różne przypadki.. Sytuacje stresowe na porządku dziennym. Do tego dzwiganie mieszkanek.. A i agresja często.. Nie raz dostalam po pysku i byłam przuduszona do ściany ;/ także dla dobra bejbusia jestem na L4. Pomijając te wszystkie szkodliwe czynniki to nie wyobrażam sobie pracować bo śpię na stojąco:D
 
Jak tam Waaze zdanie odnośnie lodów czy to gałki czy automat czy ze sklepu ? Boicie się zatrucia czy jecie jak macie smaka a tu już ciepło się robi....
 
Ja też mogę mieć na każdej wizycie ale czytałam artykuł że zbyt częste USG w ciąży nie jest obojętne dla dziecka....nie wiem ile w tym prawdy ale może nie bez przyczyny zalecane są tylko 4. Muszę dopytać dokładnie swojego lekarza co o tym sądzi.

Ufam swojej Pani dr jak nikomu innemu. Jest naprawdę genialna. Dzięki niej jestem tu gdzie jestem... to jest prawdziwy lekarz z powołania,ciągle się doszkala i zdobywa nowe certyfikaty. Nie mam powodów, żeby w nią watpic.
 
reklama
Do góry