reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Na ali jest wszystko i w 95% nie placi sie za dostawę [emoji3][emoji3]

Oglądałam recenzje na YouTube i babka bardzo chwaliła na Ali jest ponad 9 tysięcy zamówień i ocena 4.9 wiec chyba faktycznie super sprawa. Zapisuje i myśle ze sie tez zdecyduje.

Jeszcze jedna kwestia od musi być podpięty cały czas do prądu? W sensie musi się ładować choćby powerbankiem? To nie jest tak ze się go naładuje i on sobie działa ilestam czasu ?
 
reklama
No kupiła wczesniej reczny laktator "firmowy" ale wyciągnęła ten z ali elektryczny i mowi taka wygoda ze szok i jaki mocny [emoji3][emoji3]

No te ceny to masakra
Ja mam mini Electric Medeli jeszcze od pierwszego porodu, fakt tani nie był bo coś koło 270zl, ale przy trzecim dziecku cena ma szansę się zamortyzować :D do tego ma zwykły ręczny Aventu na małe odciąganie.
 
ja mam madela swing bezprzewodowy, i polece. wart swojej kasy
a co do ali, to ja bym jednak nie zamawiala takich podstawowych wyprawkowych rzeczy, oczywiscie kupuje na ali, bo jak nie kupowac tam, choc mi zapal juz przeszedl, bo ali znalam duzo wczesnij zanim taki boom sie zrobil w Polsce na nie. Ale woreczki / butelki/ smoczki czy gryzaczki wole jednak atestowane niz niewiadomo od kogo.
a co do lumkow, to musze poszukac, bo bylam w moim ulubionym, i juz ktorys raz zalamka. Nie to, ze juz ceny maja 65zl za kg to naprawde z super rzeczy to zostaly super / plamiaste rzeczy. Juz wole chyba na wyprzedazach pobuszowac.
fajnie by bylo wiedziec kto mieszka w brzuszku, bo juz moglabym rzeczy przegladac powoli.
narazie kupilam poduszke / rogala do spania i body w lidlu uniwersalne
 
Ja mam mini Electric Medeli jeszcze od pierwszego porodu, fakt tani nie był bo coś koło 270zl, ale przy trzecim dziecku cena ma szansę się zamortyzować :D do tego ma zwykły ręczny Aventu na małe odciąganie.

Ja dostałam właśnie dziś laktator Medela ten duży zestaw. Opinie ma dobre. A jaki będzie to się okaże. Sama bym jeszcze nie kupiła. Ciągle mi się wydaje,ze mam jeszcze duuuuzo czasu. ;)
 
Miałam medele elektryczna. Ale gdzie ona jest - nie mam pojęcia i jak się miewa po tylu latach w ogóle. 4 lata temu zarzekałam się ze K będzie jedynakiem (7 miesięcy leżenia plackiem wiec wiadomo :D)
Laktator świetna rzecz. Kupiłam już po porodzie bo nigdy nie wiadomo czy akurat będzie potrzebny a wydatek niemały, u mnie akurat był niezbędny, bo odruchu ssania na początku brak, a później to już tylko butla nas ratowała.
 
ja mam madela swing bezprzewodowy, i polece. wart swojej kasy
a co do ali, to ja bym jednak nie zamawiala takich podstawowych wyprawkowych rzeczy, oczywiscie kupuje na ali, bo jak nie kupowac tam, choc mi zapal juz przeszedl, bo ali znalam duzo wczesnij zanim taki boom sie zrobil w Polsce na nie. Ale woreczki / butelki/ smoczki czy gryzaczki wole jednak atestowane niz niewiadomo od kogo.
a co do lumkow, to musze poszukac, bo bylam w moim ulubionym, i juz ktorys raz zalamka. Nie to, ze juz ceny maja 65zl za kg to naprawde z super rzeczy to zostaly super / plamiaste rzeczy. Juz wole chyba na wyprzedazach pobuszowac.
fajnie by bylo wiedziec kto mieszka w brzuszku, bo juz moglabym rzeczy przegladac powoli.
narazie kupilam poduszke / rogala do spania i body w lidlu uniwersalne

No gryzaków i smoczków rozumiem bo dziecko bierze do buzi ale laktatorów do buzi dziecko nie bierze wiec wydaje mi się ze nie zaszkodzi :)
 
Oglądałam recenzje na YouTube i babka bardzo chwaliła na Ali jest ponad 9 tysięcy zamówień i ocena 4.9 wiec chyba faktycznie super sprawa. Zapisuje i myśle ze sie tez zdecyduje.

Jeszcze jedna kwestia od musi być podpięty cały czas do prądu? W sensie musi się ładować choćby powerbankiem? To nie jest tak ze się go naładuje i on sobie działa ilestam czasu ?
Albo do prądu albo na baterie są laktatory elektryczne.
Ja miałam z canpolu i dobrze się sprawował. Ale sprzedalam jakoś we wrzesniu...
 
Albo do prądu albo na baterie są laktatory elektryczne.
Ja miałam z canpolu i dobrze się sprawował. Ale sprzedalam jakoś we wrzesniu...

Właśnie tez chciałam odkupić ale jakoś tak nie wiem wydaje mi się ta rzecz taka mega prywatna i dziwnie by mi chyba się używało po kimś. Nie wiem może przewrażliwiona jestem
 
reklama
Właśnie tez chciałam odkupić ale jakoś tak nie wiem wydaje mi się ta rzecz taka mega prywatna i dziwnie by mi chyba się używało po kimś. Nie wiem może przewrażliwiona jestem
Powiem Ci ze po każdym użyciu wyparzasz wiec jako tak bakterii nie ma. Ale tutaj dużo dają zdjęcia i jak się spotkasz to stan faktyczny. Widać jak ktoś ciągle go korzystał a widać jak tylko sporadycznie. Ja laktator używałam 11 dni więc prawie nowka sztuka była. A cena 100 a nie 200 to dla niektórych fajna już cena.
 
Do góry