reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
O widzisz,to jest recenzja z pierwszej ręki! W takim razie muszę przemyśleć,bo ceny tt czy aventa mnie przerażają. W ogóle nie ogarniam cen produktow ciazowych i dla maluchów...
No kupiła wczesniej reczny laktator "firmowy" ale wyciągnęła ten z ali elektryczny i mowi taka wygoda ze szok i jaki mocny [emoji3][emoji3]

No te ceny to masakra
 
Ja mam dokladnie tak samo, brzuch urosl, ale on sie tak ulewa, moge zlapac kawal tluszczyku [emoji16] myslalam ze bedzie taki bardziej jedrny i napiety. Niektore dziewczyny dopiero maja genetyczne usg,a ja czekam na polowkowe, ktore jakos pod koniec maja dopiero. Dziwnie teraz sie czuje. Zero objawow nic nie czuje zeby sie ruszalo w srodku. Czasem zapominam nawet ze jestem w ciazy i mam ochote ma zimne piwko[emoji6]

Ja dokładnie tak samo! Wina bym się napiła albo szampana takiego schlodzonego
 
Laktator dobra rzecz;) ja akurat miałam ręczny. Jak synek mial 4 miesiace to jeszcze mialam ostatni rok studiów (zaocznych), więc już wcześniej ściągałam mleko, wlewałam do pojemników, potem do zamrażarki i był pokarm, kiedy ja siedziałam na zajęciach:) no ale w szkole tez musiałam ściągać, w toalecie:eek: to akurat bylo najmniej przyjemne.
 
Ledwo was nadrobiłam... dobrze że posty już są chronologicznie bo ciężko się czytało...
@aspekt super że już jesteś w domu, jak się czujesz? Krwawienia ustały? Jakie masz zalecenia od lekarza?
Gratuluje wszystkim dziś wizytującym udanych wizyt! Fasolki cudne! Aż żałuje że już jestem poprenatalnych bo chętnie bym sobie jeszcze popatrzyła na maluszka :)
U mnie się zaczął 14 tydzień czyli 2 trymestr? Brzuch rano jest malutki i prawie niewidoczny ale to co się dzieje z nim wieczorem to poprostu szok :oo:
Kto jutro wizytuje?
 
Ja dziś skończyłam 15 tydzień. Ale mi się to wydaje aż niewiarygodne :O Brzuszek już mi nawet trochę urósł, ale że nigdy nie był do końca płaski to chyba nie będę wrzucać zdjęć, bo nie jest jakiś super pokazowy ;)

Gratuluję wszystkim już po wizytach :D piękne dzieciątka! i na tych zdjęciach już tak wyglądają jak małe dzieci <3 Przyjemnie się je ogląda, jakoś to skraca czas czekania na dzień wizyty... :)

A co do tych laktatorow to bardzo ciekawe... ja już się nastawialam na zakupy wyprawkowe w Polsce, ale jesli w Polsce kupuje się na aliexpress to może jednak powinn skorzystać, że jestem tu na miejscu i nie trzeba płacić za dostawę :p A czy coś jeszcze z noworodkowego "sprzętu" polecacie z ali? :D
 
reklama
Ja dziś skończyłam 15 tydzień. Ale mi się to wydaje aż niewiarygodne :O Brzuszek już mi nawet trochę urósł, ale że nigdy nie był do końca płaski to chyba nie będę wrzucać zdjęć, bo nie jest jakiś super pokazowy ;)

Gratuluję wszystkim już po wizytach :D piękne dzieciątka! i na tych zdjęciach już tak wyglądają jak małe dzieci <3 Przyjemnie się je ogląda, jakoś to skraca czas czekania na dzień wizyty... :)

A co do tych laktatorow to bardzo ciekawe... ja już się nastawialam na zakupy wyprawkowe w Polsce, ale jesli w Polsce kupuje się na aliexpress to może jednak powinn skorzystać, że jestem tu na miejscu i nie trzeba płacić za dostawę [emoji14] A czy coś jeszcze z noworodkowego "sprzętu" polecacie z ali? :D
Na ali jest wszystko i w 95% nie placi sie za dostawę [emoji3][emoji3]
 
Do góry