reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
I ja po wizycie. Wszystko w porządku, dzieciątko starsze o 3 dni, ma prawie 7 cm, usg przez brzuch, maluch się odbijał co chwilę pleckami i skakal dlatego tak długo zeszło. Na koniec kładł rączkę na buzie. Przeziernosc 2,1 mm, serduszko 156 uderzeń. Jutro krew na pappe. Zobacz załącznik 845892
Super właśnie miałam pisać jak tam twoja wizyta :tak: to teraz kiedy masz następną?
 
I ja po wizycie. Wszystko w porządku, dzieciątko starsze o 3 dni, ma prawie 7 cm, usg przez brzuch, maluch się odbijał co chwilę pleckami i skakal dlatego tak długo zeszło. Na koniec kładł rączkę na buzie. Przeziernosc 2,1 mm, serduszko 156 uderzeń. Jutro krew na pappe. Zobacz załącznik 845892

Ale pięknie wszystko widać !!!!
 
reklama
Type 3, bo tych smoczkow i tak uzywac nie bede. Fioletowych nakladek nie wszystkie chwala ale wzielam je tez [emoji3]

Wydaje się całkiem ok,ciekawe jak z użytkowaniem. Mnie na samą myśl piersi bolą:)
I ja po wizycie. Wszystko w porządku, dzieciątko starsze o 3 dni, ma prawie 7 cm, usg przez brzuch, maluch się odbijał co chwilę pleckami i skakal dlatego tak długo zeszło. Na koniec kładł rączkę na buzie. Przeziernosc 2,1 mm, serduszko 156 uderzeń. Jutro krew na pappe. Zobacz załącznik 845892

Pięknie:) a jaki duzy Maluch
 
Do góry