reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O szlag tak czytałam tę dyskusję o tych Euthyroxach i Letroxach, że mi się chyba coś w głowie pomieszało i właśnie bezwiednie łyknęłam nadprogramowy Letrox zamiast wieczornego Duphastonu :szok:
Jeny, mam nadzieję, że mi to nie zaszkodzi... Może jutro rano wezmę mniejszą dawkę, żeby to jakoś zrównoważyć, bo nie wiem, co innego z tym zrobić... :hmm:

Jeżeli przyjmiesz tabletkę po posiłku nie na czczo to ona bardzo slabo się wchłania . Myślę że nie masz się czego obawiać i normalnie jutro rano 30 minut przed posiłkiem przyjąć tabletkę.
 
reklama
@zielonooka90 @iwonkka3 dzięki :) faktycznie może ta jedna nic złego nie zdziała...

A i tak w czwartek idę do endokrynologa i do ginekologa, więc może w ogóle zmieni mi dawkę :)

Ale jak czytam o tych problemach z umawianiem się na wizyty to trochę mi szkoda, że za 3 miesiące wracam do Polski... pod tym względem ten chiński szpital jest fantastyczny, do endo czy gina wchodzę bez umawiania kiedy chcę i nigdy nie czekam więcej niż 10 minut, badania i wyniki tego samego dnia i od razu konsultacja wyników... bajka.
 
O szlag tak czytałam tę dyskusję o tych Euthyroxach i Letroxach, że mi się chyba coś w głowie pomieszało i właśnie bezwiednie łyknęłam nadprogramowy Letrox zamiast wieczornego Duphastonu :szok:
Jeny, mam nadzieję, że mi to nie zaszkodzi... Może jutro rano wezmę mniejszą dawkę, żeby to jakoś zrównoważyć, bo nie wiem, co innego z tym zrobić... :hmm:
Na początku ciąży wzięłam 2 tab euthyrox 75 w odstępie godziny. Następnego dnia wzięłam dawkę jak zwykle. Nic mi nie było, nie odbiło sie tez na wynikach potem. Takze spokojnie ;)
 
reklama
Do góry