reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja zaraz 13tc rzeczywiscie strasznie szybko czas leci.... dni szybko mijają... przy 2 malych dzieci to tak jest.. a w 1 pamietam ze dluzylo się
Wczoraj u nas 20 st gorąco...ale sasiadki nie zauwazyly ciąży :) albo widzialy...ale brzuch wygladal na taki ..niby to sie objadlam... niby moze ciaza.... glupuo im sie pewnie pytac...bo jak nie ciaza a mi sie przytylo..to nie chca urazic.... :) czekam ktora pierwsza zapyta...
W poniedzialek 8.30 wizyta....a o 13 prenatalne... juz sie doczekac nie moge...mam nadzieje ze dzidzia zdrowa...
 
reklama
Przeczytalam dzisiaj opinie mlodej matki nt naszego miasta. Zgadzam sie w 100% z jej obserwacjami - nigdzie nie klamie. Pisala o wnoszeniu wozka po schodach, braku miejsc do karmienia i przewijania (a jak probujesz to zrobic na korytarzu to jest oburzenie), nieprzepuszczaniu w kolejkach. Odczucia generalnie tez podzielam. Popatrzylam na komentarze i szczeka mi opadla. Kilka miesiecy temu byl artykul o niepelnosprawnym, ktoremu nie przyjechal tramwaj niskopodlogowy - czyli generalnie o tym samym problemie, a hejtu takiego nie bylo. Pani chyba sie oberwalo za to, ze jest mloda kobieta i ma na imie nie Ania a Jessica. Nigdy nie zrozumiem, jak można byc zlosliwym i podlym, a wrecz gadac na swoja szkode, byleby dopiec innemu. Bo gdyby wreszcie puscili wiecej klimatyzowanych niskopodlogowych tramwajow, to wszyscy by skorzystali - nie tylko mlode matki. Ja sobie radze, biorac corke do nosidla (chociaz teraz w ciazy zostalby mi tylko wozek), ale bardzo wspolczuje niepelnosprawnym, ktorzy sa po prostu uwiezieni na swoim osiedlu (o ile w ogole wyjda z domu).

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

My matki jesteśmy o tyle w komfortowej sytuacji,że nasze dzieci w końcu urosną,a nasza walka ze schodami itp kiedyś się skończy. A niepełnosprawni...tragedia,co oni kurcze mają zrobić.. Czasem pozostaje tylko ludzka życzliwość,o którą też nie łatwo.
Smutne to...:-(
Halo babki ! :D
Już po prenatalnych, wczoraj już nie miałam siły klikać, wyszliśmy o 22.

Dzidziutek około 6 cm, wiercił się niesamowicie - małż był ze mną, uwiecznił całe usg wiec sobie będę oglądać aż do następnej wizyty.
Wszystkie struktury są. Nt zależnie od ujęcia od 1.2 do 1.7, powiedziała ze wskazań do Pappa nie ma z tą wartością 1.7 ryzyko trisomii 1:1415 a Pappa zazwyczaj trochę ryzyko podnosi, wiec żebym nie sfiksowała.
b065689533e15de1b9c01523955ed92c.jpg


Płeć to tak na 55% dziewczynka [emoji85] wiec jeśli się potwierdzi to zaczynam wierzyć chińskiemu kalendarzowi :D gorzej z Kajtkiem, jest mu obojętne kto byleby to był brat...


p19ucsqv9zf9v2yk.png

No brawo! Już kawał człowieka:-D
 
Cześć Dziewczyny,
Macie jakieś sprawdzone sposoby na wzdęcia....?? No nie mogę sobie z nimi poradzić. Brzuch jak w 7 miesiącu ciąży można jakos sobie pomóc ?
 
Hehe chyba pojde kupic kiwi [emoji3][emoji3]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
Mnie pomaga zawsze,niezależnie od ciąży, łupina babka lancetowatej. Do szklanki z wodą wsypujesz 2-3 łyżeczki łupin,szybko mieszasz i jeszcze szybciej wypijasz :-D bo później robi się z tego kisiel i ciężko przez gardlo przechodzi. Pije na czczo i po kolacji,ale nie codziennie tylko jeśli mam problemy....
 
A ja z takim pytaniem, wiecie może gdzie kupię większe woreczki strunowe, takie żeby zapakować płyny do bagażu w samolocie? W jakimś Rossmannie albo coś dostanę?
Drugie pytanie, czy suplementy i leki mogę normalnie przewozić? Moje suple ciążowe plus profilaktycznie coś na gorączkę czy kaszel dla córki

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja też miałam okropne wzdęcia i ciężki brzuch na szczęście chyba już przeszło. Wczoraj tak świetnie się czułam [emoji5] oby już tak zostało
 
reklama
A ja z takim pytaniem, wiecie może gdzie kupię większe woreczki strunowe, takie żeby zapakować płyny do bagażu w samolocie? W jakimś Rossmannie albo coś dostanę?
Drugie pytanie, czy suplementy i leki mogę normalnie przewozić? Moje suple ciążowe plus profilaktycznie coś na gorączkę czy kaszel dla córki

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Wszelakie płynne leki można chyba przewozić bez problemu w luku. Ja ze względu na alergiczne dzieci potrzebowałam mieć leki przy sobie w bagażu podręcznym gdzie abym je mogła mieć przy sobie to przewoźnik wymagał zaświadczenia od lekarza.Teraz już zawsze przed lotem załatwiam sobie zaświadczenie i nie ma problemu ;) Ale może najlepiej dla pewności przedzwonić do biura obsługi danego przewoźnika i popytać , ja tak robię ;).
 
Do góry