reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Przeczytalam dzisiaj opinie mlodej matki nt naszego miasta. Zgadzam sie w 100% z jej obserwacjami - nigdzie nie klamie. Pisala o wnoszeniu wozka po schodach, braku miejsc do karmienia i przewijania (a jak probujesz to zrobic na korytarzu to jest oburzenie), nieprzepuszczaniu w kolejkach. Odczucia generalnie tez podzielam. Popatrzylam na komentarze i szczeka mi opadla. Kilka miesiecy temu byl artykul o niepelnosprawnym, ktoremu nie przyjechal tramwaj niskopodlogowy - czyli generalnie o tym samym problemie, a hejtu takiego nie bylo. Pani chyba sie oberwalo za to, ze jest mloda kobieta i ma na imie nie Ania a Jessica. Nigdy nie zrozumiem, jak można byc zlosliwym i podlym, a wrecz gadac na swoja szkode, byleby dopiec innemu. Bo gdyby wreszcie puscili wiecej klimatyzowanych niskopodlogowych tramwajow, to wszyscy by skorzystali - nie tylko mlode matki. Ja sobie radze, biorac corke do nosidla (chociaz teraz w ciazy zostalby mi tylko wozek), ale bardzo wspolczuje niepelnosprawnym, ktorzy sa po prostu uwiezieni na swoim osiedlu (o ile w ogole wyjda z domu).

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Halo babki ! :D
Już po prenatalnych, wczoraj już nie miałam siły klikać, wyszliśmy o 22.

Dzidziutek około 6 cm, wiercił się niesamowicie - małż był ze mną, uwiecznił całe usg wiec sobie będę oglądać aż do następnej wizyty.
Wszystkie struktury są. Nt zależnie od ujęcia od 1.2 do 1.7, powiedziała ze wskazań do Pappa nie ma z tą wartością 1.7 ryzyko trisomii 1:1415 a Pappa zazwyczaj trochę ryzyko podnosi, wiec żebym nie sfiksowała.
b065689533e15de1b9c01523955ed92c.jpg


Płeć to tak na 55% dziewczynka [emoji85] wiec jeśli się potwierdzi to zaczynam wierzyć chińskiemu kalendarzowi :D gorzej z Kajtkiem, jest mu obojętne kto byleby to był brat...


p19ucsqv9zf9v2yk.png
 
Halo babki ! :D
Już po prenatalnych, wczoraj już nie miałam siły klikać, wyszliśmy o 22.

Dzidziutek około 6 cm, wiercił się niesamowicie - małż był ze mną, uwiecznił całe usg wiec sobie będę oglądać aż do następnej wizyty.
Wszystkie struktury są. Nt zależnie od ujęcia od 1.2 do 1.7, powiedziała ze wskazań do Pappa nie ma z tą wartością 1.7 ryzyko trisomii 1:1415 a Pappa zazwyczaj trochę ryzyko podnosi, wiec żebym nie sfiksowała.
b065689533e15de1b9c01523955ed92c.jpg


Płeć to tak na 55% dziewczynka [emoji85] wiec jeśli się potwierdzi to zaczynam wierzyć chińskiemu kalendarzowi :D gorzej z Kajtkiem, jest mu obojętne kto byleby to był brat...


p19ucsqv9zf9v2yk.png

GRATULACJE! śliczny maluszek... z tą płcią to tak jak w rodzinie mojego męża "wszystko jedno jaka pleć, najważniejsze zeby zdrowe i chlopak" :)
 
Mi ta ciaza też leci bardzo szybko. O wiele szybciej niż pierwsza. Może dlatego, że dużo na głowie, córka bardzo absorbująca i problemów też więcej.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

To Ci powiem, ze w trzeciej tempo jest jeszcze szybsze [emoji6] jak pierworodny się urodził każdy dzień ciąży prawie pamietam, pierwsze tygodnie po urodzeniu jakby trwały latami, mam zdjęć i kolazy na w Gb, co tydzień zdj w pieluszce do kolażu przez pierwszy rok życia i 3 inne kolaże co miesiąc. Przy córce nie wiem kiedy ma prawie 2 lata [emoji23] przy trzecim pewnie jutro będę robić osiemnastkę [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Halo babki ! :D
Już po prenatalnych, wczoraj już nie miałam siły klikać, wyszliśmy o 22.

Dzidziutek około 6 cm, wiercił się niesamowicie - małż był ze mną, uwiecznił całe usg wiec sobie będę oglądać aż do następnej wizyty.
Wszystkie struktury są. Nt zależnie od ujęcia od 1.2 do 1.7, powiedziała ze wskazań do Pappa nie ma z tą wartością 1.7 ryzyko trisomii 1:1415 a Pappa zazwyczaj trochę ryzyko podnosi, wiec żebym nie sfiksowała.
b065689533e15de1b9c01523955ed92c.jpg


Płeć to tak na 55% dziewczynka [emoji85] wiec jeśli się potwierdzi to zaczynam wierzyć chińskiemu kalendarzowi :D gorzej z Kajtkiem, jest mu obojętne kto byleby to był brat...


p19ucsqv9zf9v2yk.png


Świetne wiadomości!!! Śliczna Dzidzia :-)
 
Halo babki ! :D
Już po prenatalnych, wczoraj już nie miałam siły klikać, wyszliśmy o 22.

Dzidziutek około 6 cm, wiercił się niesamowicie - małż był ze mną, uwiecznił całe usg wiec sobie będę oglądać aż do następnej wizyty.
Wszystkie struktury są. Nt zależnie od ujęcia od 1.2 do 1.7, powiedziała ze wskazań do Pappa nie ma z tą wartością 1.7 ryzyko trisomii 1:1415 a Pappa zazwyczaj trochę ryzyko podnosi, wiec żebym nie sfiksowała.
b065689533e15de1b9c01523955ed92c.jpg


Płeć to tak na 55% dziewczynka [emoji85] wiec jeśli się potwierdzi to zaczynam wierzyć chińskiemu kalendarzowi :D gorzej z Kajtkiem, jest mu obojętne kto byleby to był brat...


p19ucsqv9zf9v2yk.png
Ale fajnie że masz już za sobą tą ważną wizytę i z dzidzią wszystko ok możesz teraz spokojnie czekać do następnej wizyty :)
 
reklama
Nadrobilam was

Sliczne bobaski !! Takie male ludziki :)
O tym ze w przeciagu tygodnia musza dac termin na wizyte u specjalisty pisalysmy juz tez wczesniej..wklejalysmy ta ustawe za życiem... trzeba walczyc o swoje bo nikt za nas tego nie zrobi
ja tez zawsze mówię jak nie chca wyznaczyc terminu..to ja przyjade ale na pismie wziasc odmowe....wtedy i przez telefon umawiają wizytę
 
Do góry