reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja tez trochę nie rozumiem zamieszania. Zawsze konsekwencją takich grup prędzej czy później są grupy zamknięte czy tajne, bo cześć dziewczyn bardziej angażuje się w grupę i chce większej prywatności, gdzie może wrzucać zdj ze wspólnych spotkań chociażby. A cześć osób tego nie potrzebuje i zostaje na grupie otwartej gdzie mogą je czytać wszyscy. Po co nerwy wokół tego tematu nie wiem...
 
Ja tez trochę nie rozumiem zamieszania. Zawsze konsekwencją takich grup prędzej czy później są grupy zamknięte czy tajne, bo cześć dziewczyn bardziej angażuje się w grupę i chce większej prywatności, gdzie może wrzucać zdj ze wspólnych spotkań chociażby. A cześć osób tego nie potrzebuje i zostaje na grupie otwartej gdzie mogą je czytać wszyscy. Po co nerwy wokół tego tematu nie wiem...

Bo chodziło o zamknięcie TEJ grupy to gdzie potem maja zostać te która chcą być na ogólnodostępnym
Forum jak Zostanie ono zamknięte ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Walic to dziewczyny sa wieksze problemy [emoji90][emoji90][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Powiem tak, bez sensu nadal jest drążony problem. zamiast rozmawiać o samopoczuciu itd to trzeba czytać jakieś konflikty na forum... bezsensu. Stwórzcie drugą grupę zamkniętą i te co bardzo chcą to będą miały forum zamknięte i też będą mogły tu pisać. Te co nie chcą zamkniętej zostaną tu i problem rozwiązany. Nie obraźcie się, ale naprawdę nie mam ochoty czytać takich rzeczy :) nie po to te forum :)
 
Bo chodziło o zamknięcie TEJ grupy to gdzie potem maja zostać te która chcą być na ogólnodostępnym
Forum jak Zostanie ono zamknięte ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Logiczne, że jeśli nie wszystkie dziewczyny będą chciały się przenieść grupę zamknięta się stworzy a ta otwarta będzie dalej funkcjonować tu jeśli ktoś tu zostanie lub umrze śmiercią naturalną.
 
Właśnie odwróciłaś kota ogonem.
Miałam inne zdanie.
Zarzuciłaś mi brak myślenia.
Jak powiedziałam co o tym myślę, teraz ja nie akceptuje Twojego.
Ależ akceptuje. Chcesz zamykaj i wypisz się z forum ogólnodostępnego Czy chcesz zostać?
Zobacz na głosy. Rozłam prawda ?
Założyłaś wątek. Ale do moderatorki od sterowania wszystkim daleko .
Przez Twoją postawę, uważam negatywną

Nikt Ci braku myslenia nie zarzuca...

skoro piszesz mi ze nimilo Ci cos napisalam...to Ci odpisalam przeczytaj jeszzcze raz.... bo nigdzie nic niemilego nie bylo..

Nie jestem negatywnie nastawiona... Ty ciagle wszystko odbierasz przeciwko sobie.
.nikt Cie tu nie obraza..
nikt Ci tu nic negatywnego nie sugeruje
Nikt Ci tu nic nie nakazuje..zakazuje
napisalam ci priv... bo nie kazdy ma ochote sluchac dalej jakichs insynuacji..a widze ze skonczyc nie umiesz..a tutaj juz skoncz.....zapraszam na priv
 
Ostatnia edycja:
Trochę nam chyba hormony buzują [emoji4][emoji4][emoji4] też tak ostatnio miałam i płakałam z półtorej godziny. Ja też trzymam stronę szalonej, bo uważam że raczej chciała się dowiedzieć od nas co i jak a nie zaczynać aferę a później próbowała to jakoś podsumować albo wyjaśnić. ( Takie jest moje zdanie jak się to z boku czyta)...

nzjdyx8dtnebih09.png
 
reklama
Ja tez trochę nie rozumiem zamieszania. Zawsze konsekwencją takich grup prędzej czy później są grupy zamknięte czy tajne, bo cześć dziewczyn bardziej angażuje się w grupę i chce większej prywatności, gdzie może wrzucać zdj ze wspólnych spotkań chociażby. A cześć osób tego nie potrzebuje i zostaje na grupie otwartej gdzie mogą je czytać wszyscy. Po co nerwy wokół tego tematu nie wiem...
Popieram [emoji4]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
Do góry