reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Monami po co takie przytyki? Nie tworzymy tutaj grupy z poradami, to grupa do rozmow, konkretnych osób, z konkretnym terminem porodu . Gadamy między sobą i wiele dziewczyn wypowiedziało się, że tak by po prostu było bardziej komfortowo. Jeśli większość będzie za otwarta grupa, to przrxiez nikt z nas nie walnie focha inie pozbiera zabawek do innej piaskownicy...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Już się wypowiedziałam w poście nie będę się powtarzać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, ze w momencie gdy zaczynaja się sprzeczki i kłótnie na forum - odechciewa się to czytać. Myśle ze to nie miejsce na dogryzanie sobie i szukanie dziury w całym. Ja wchodzę na forum, żeby się zrelaksować, a w momencie gdy jest dużo negatywnych emocji to forum traci swój cel. Postarajmy się być dla siebie wsparciem, a nie denerwować się wzajemnie. Wszystkie jesteśmy dorosłe- wystarczy zwykły ludzki dialog, wymiana poglądów- po co mieszacie do tego emocje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Zgadzam się dlatego piszmy dalej jak piszemy....
 
Negatywne emocje sie wziely bo Aga zamiast zapytac i dopytac o co mi chodzi to z gory sie nagatywnie sie nastawilas..zaczelas mi pisac ze cos niby niemilo napisalam.....i szukalas podtekstow ktorych nie było... mysle ze czas zakonczyc ten temat
 
Dobrze, że się nie zgodziłam. Powiedziały mi, że i te badania i hbs oraz kila - są płatne. Jutro mam wizytę u gina, wyników nie będzie, no ale trudno, byłabym prawie 100 zł w plecy...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka


Tyle kasy idzie na te składki i jeszcze człowiek musi się na każdym kroku pilnować...
 
Negatywne emocje sie wziely bo Aga zamiast zapytac i dopytac o co mi chodzi to z gory sie nagatywnie nastawla....zaczela mi pisac ze cos niby niemilo napisalam.....i szukala podtekstow ktorych nie było...


Wypraszam sobie.
Ja opisałam co uważam na temat zamykania forum i uzasadniłam.
Ty zaś zarzuciłaś mi brak czytania ze zrozumieniem.
Więc same oceńcie kto tu ma negatywne emocje.
 
Wypraszam sobie.
Ja opisałam co uważam na temat zamykania forum i uzasadniłam.
Ty zaś zarzuciłaś mi brak czytania ze zrozumieniem.
Więc same oceńcie kto tu ma negatywne emocje.
Napisalam zebys jeszcze raz przeczytala co napisalam.... bo pisalas wczesniej ze niemilo Ci napisalam..... a ja niepisalam nic niemilego...dlatego chcialam bys jeszcze raz sobie przeczytala

Hehe i nikt tu nas nie bedzie ocenial..to nie jest jakis konkurs :)
 
Dziewczyny przez kwestie związana z tym czy zamknąć forum czy nie, nikt nie odpisał na mojego posta :( zostawmy to jak jest.
Ja wracam z moim pytaniem odnośnie zgagi, jakiś pomysł oprócz siemię lniane,?
Od wczoraj wypala mi przełyk nawet po wodzie :(((

8p3o43r89o9184xs.png
 
Ostatnia edycja:
Oraz ja tutaj na forum czuje się zupełnie anonimowa za wyjątkiem FB gdzie znacie moje imię i nazwisko.
Tyle mówisz @Szalona 29 o bezpieczeństwie a żadna z nas nie wie jak się przed nim ustrzec w sieci na 100 %.
Mam avatar. Jest Nick. Nie chce zamykania forum. Mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Uważam, że nie masz prawa Go oceniać.
Ja tylko uzasadniłam. Ty mnie oceniłaś.
 
Proszę się nie kłócić :)
Jak ktoś nie chce to się wpisze na prywatne forum, reszta zostanie tutaj.
8p3o43r89o9184xs.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry